Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom azt akarja,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom azt akarja,hogy borotváljam le a popsi lukamról a szőrt de sajnos nem bírja a bőröm.Milyen egyéb bőrbarát megoldást javasoltok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ne borotváld,ha nem bírod.
2020. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
én gyantáztatom a popsimnál is
2020. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

Ha nem bírja a bőröd ne erőltest. A barátnőd pláne meg kéne értse, mert biztos találkozott már kényes bőrrel ha nem is magán, a barátnőitől hallva.


Másik megoldás lehet a gyanta, de nagyon kérdéses, hogy jobban reagálna-e rá a bőröd mint a borotvára. Ott pedig könnyen elfertőződhet egy kipattogás a kaki baktériumjai miatt.

2020. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én kiszedem neked csipesszel.
2020. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Jaj, 3-as vagyok. Valamiért barátnőt olvastam a kérdésbe :D Így ne nézd az első bekezdésem második mondatát.
2020. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Gyantátd le. Nem fáj.
2020. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Vannak, akiknek a borotvát nem bírja a bőrük, de a gyantát igen. Egy próbát megér, jelezd a kozmetikusnak, hogy érzékeny a bőröd. Próbálj meg olyat keresni, aki waxbeannel/gyantagyöngyökkel dolgozik.


Amúgy nekem pl a női borotváktól szinte mindig csúnyán kipattog utána, míg jobb minőségű férfi borotvát használva szép sima, ki se pirosodik. Lehet, hogy neked is segítene egy borotvacsere, nagyon éles legyen és mindig tiszta.


De ha végképp egyiket se bírja a bőröd, akkor hagyd, ne kínozd az érzékeny bőrt feleslegesen más kedvéért.

2020. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

A borotvát én se bírom sehol. Gyantáztasd:) sokkal tartósabb, puhább lesz, nincs szúrós visszanövés vagy kipattogzás. Főleg a cukorgyantától, az a legjobb.

Viszont ha nem akarod hogy csupasz legyen, mert szőr párti vagy és nem akarsz engedni a pasidnak, akkor ne csináld. Csak lehet, hogy valakinek ez annyira fontos, hogy inkább szakít emiatt. Én pl ha a párom kérné akkor se tudnàm meghagyni a szőrt a puncimon. Nem érzem nőnek magam úgy és engem zavar

2020. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Esetleg férfi borotva megérhet egy próbát .
2020. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem a szőrrel van a baj, hanem akinek nem tetszik. Az a természetes, izgatóbb is mint a csupasz
2020. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!