Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemenjek egy ismerős párral?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy ismerős párral?

Figyelt kérdés

Tegnap átmentem egy haveromhoz és párjához akik már bő 10 éve együtt vannak, ők ketten karácsonyoztak én egyedül így meghívtak hogy ugorjak fel.

Iszogattunk, később szóba jött a szex, és hogy mi az amit még nem próbáltunk ki de szeretnénk. Ők mindketten rávágták hogy hármast 2 pasi 1 lány felállásban. Végül odáig fajult a dolog hogy ma este visszavárnak hogy tegyünk egy próbát. A lány tényleg gyönyörű és csinos, ráadásul nagyon nyitottak és látszik hogy már régóta tervezik viszont parázok hogy rosszul is elsülhet.



2020. dec. 25. 15:25
1 2
 1/13 Csicuki ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod hogy szeretnéde.
2020. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért ne, te semmit se veszíthetsz.
2020. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze
2020. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha van benned ilyen jellegű hajlam akkor próbáld ki.

Én nem mennék,mert undorodom a ffi-aktól szexuális értelemben. F

2020. dec. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De igen, a barátságot.

A haveromnak van egy kis cuckold becsípődése is, mikor kikísért azt részletezte hogy nagyon szeretnék ha nem húznék majd gumit... Persze ez csak plusz a dologban de fura azért.

2020. dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond belőle. Ők is akarják ha te is nyitott vagy rá akkor szerintem nagyon kellemes estét tudtok összehozni.
2020. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te vagy a szingli és ők hozták fel. Menj bele. Csak húzz gumit, és semmi esetre se elvezz a csajba. És légy egy ici picit tavolsagtarto és figyelmes. Ha ők nem vevők valamire, ne eroltesd. Ha betartod a jatekszabalyokat, nem lesz semmi gond. Majd csináld azt amit a csaj kér vagy enged. Ugy nem lesz semmi gond.
2020. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7-es!

"Csak húzz gumit, és semmi esetre se elvezz a csajba"

Vicces,pont az ellenkezőjét kérték tőlem :D

Mutatnom kellett egy farok fotót magamról, Dávid tudta hogy vastag és 18cm felett vagyok odalent, de Juci nem hitte el mert viszonylag vékony alkatom van. Ezután már záporoztak rám a vadabbnál vadabb fantáziák, kicsit már pirultam.

2020. dec. 25. 15:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jo, hat ha ezt kérték, akkor lődd tele a hölgyet rendesen :D
2020. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A pasival is kell szexelned?
2020. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!