Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Potencianövelőre rá lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Potencianövelőre rá lehet szokni nagyon? Vagy simán le lehet tenni bármikor?

Figyelt kérdés

Az már tény, hogy szükségem van valamire, mert képtelen vagyok kiadós szexuális együttlétekre. Korai magömléssel küzdök, és emiatt teljesítménykényszerem van, ami miatt a barátnőmmel sokszor nincs is merevedésem, vagy lelankadok közben, ha meg működik, úgyis hamar elmegyek. Amúgy képes vagyok merevedésre bármikor.

Utánanéztem potencianövelőknek, és már csak egy kérdés van: rá lehet szokni ezekre? Pl ha szedem 1 évig, aztán félbehagyom egy időre, utána lesz még merevedésem, vagy csak a bogyótól lesz már? Onnan merült fel a kérdés, hogy valaki ajánlott már erős fájdalomcsillapítót, aminek orgazmuskésleltető hatása is van, szó szerint alig tudtam elélvezni tőle, az nagyon jó volt. De nagyom veszélyes, mert azonnal függővé válsz tőle. Viagrával van ilyen? 24f



2020. dec. 22. 09:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Dobtam ma üzenetet privátban, légyszi írj már vissza, ha látod, vagy lesz időd.
2020. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Nem vicc. Nem szervi eredetű a gondod, hanem lelki.
2020. dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!