Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj hogyan lehet ezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj hogyan lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés

A barátom amikor meg probál be hatolni mindig fáj

Ma volt a 2 együttlétünk ugy hogy be hatolt de nagyon faj szúró érzés, ha az ujjaival próbált izgatni az is nagyon fájt volt hogy véreztem is pedig nem volt durva..



2020. dec. 21. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Használjatok sok síkosítót 18/L
2020. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem magadbak kéne csinálnod egy ideig és ha az is fáj akkor nőgyógyászhoz kéne menni.

De elég fiatalnak tűnsz a szexhez ha kereséssel nem sikerült megtalálnod a választ és erre a problémára kérdést írtal ki.

Legyetek mindketten türelmesek, fokozatosak, és használjatok sok síkosítót ahogy az #1-es javasolta.

2020. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok egy egyébként
2020. dec. 21. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy nem ártana ha rendesen felizgatna.
2020. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Hagyjátok már ezt a sikosító hülyeséget.

El kellene hogy áztasson a pasid, mielőtt ujjaz vagy behatol.

A legjobb sikositooo a türelem-szépen szeretkezés-agyonizgatás.

Ha ez megvan semmi gondod nem lesz.

Pl. 69-ezni kellene sokáig.

S ha a srác elélvez 2 perc után, nem rohanj a fürdőbe, hanem csináld tovább és ő is neked.

2020. dec. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!