Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnétek egy olyan sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek egy olyan sráccal, aki úgy vezet, mint egy őrült? 18/l

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Akkor gyorsan feküdj le vele, mert lehet, holnap már nem fog élni, mert autóbalesetben meghal.
2020. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem, a barmokat kerülni kell.
2020. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
ha ez így kérdés akkor már nem.
2020. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Az örülteket kerülni kell ha rulettezni akar csak saját magával tegye
2020. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Mi ez a kérdés, te... 😂
2020. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Férfiként soha! A kérdésed kicsit sem alapos. Ha szeret gyorsan hajtani az nem bűn, de a stílus nem mindegy. Mint őrült azaz pofátlan, büntetőfékezős, felmegy benne a pumpa akkor minek vagy vele? Vannak higgadt emberek is.
2020. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. Sajnos tele van ilyen barmokkal a világ, nehéz elkerülni őket. Ha kimész az utcára, már ott vannak melletted.
2020. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a vezetési stílusa dönt de ha hülye kerüld el.
2020. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem két "száguldozós" (de nem bunkó vezetési stílusú) férfi tanított vezetni anno 30 évvel ezelőtt, szóval hozzászoktam. Egyikük eleve profi volt. Én is nyomtam rendesen, később azért lehiggadtam, most meg már jó ideje nem vezetek. Most már lehet, hogy zavarna.
2020. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!