Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki magyaron kívül más nemzeti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki magyaron kívül más nemzetiségű partnerekkel is volt már, tudna egy szubjektív sorrendet felállítani köztük, hogy kivel volt a legjobb?

Figyelt kérdés
A saját tapasztalatok alapján felállított sorrendet kérnék. Légyszi azt is írd oda, hogy férfi, vagy nő vagy-e. Köszönöm!

2020. dec. 20. 13:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

4es!

A szubjektív pont, hogy azt jelenti ez esetben, hogy a te saját igényeid szerint felállított sorrend. Ebben miért számítana, hogy másoknak mi a jó, ha most a tiedre vagyunk kíváncsiak? Hülyeséget mondtál.

2020. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
86%
12-es már bocs de igazat kell neki adnom..Szopjon négercsókot akinek 2 anyja van..
2020. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg a szlovák meg a szerb kb.hasonló..A kubaiak a legjobbak,meg a thai..A négereket én sem szereten...Van egy fura állati szaguk..:-(Nem mehet máshogy leírni..
2020. dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
15%
16-os Jobbikos vagyok ne zavarjon...:-)Közöm nincs a kis ducéhez..Azért merr egy zászló alatt megyünk még 2022-ben együtt fogunk kormányozni..Alig várom Jakab Péter mint belügyminiszter..Amúgy nem tudom mit zavar,Baranyi is zsidózik..
2020. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
#19: De a Jobbik politikája nem a "négercsókozó" dumára épít, már középre húztak. Te inkább tűnsz Fideszesnek vagy Mi Hazánkosnak.
2020. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
30%
20-as szavakban..Bíró Laci is Szerencsen antiszemita volt..Nem tudom mi a baj vele,támogattátok..Ahogy Baranyi sem zavar..Niedermüller ks rasszista..Nincs ezzel baj,a baloldal is ilyen..Ezért tudtunk szövetseget kötni..Már bocs de a Mihazank mocskos árulók..A fideszesek meg itt borsodba a ciganyok seggét nyalják..Szóval nekem itt ne fintorogjatok libsik..Kellett a szövetségünk vagy nem győzzük le a duce..Cserébe a Jobbik 2022 után végre elkezdheti a sok kis buz..t cigót rendberakni:-)
2020. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
41%
Az itteni borsodi fideszesek beszari.ak...Jogegyenlőseg stb..Kösz de nem..Jakab lejött s megmondta hogy össze kell állni az antiszemita baloldallal hogy végre legyőzzük ezt kis ducét s akkor végre ki lehet nyitni délen a határt a sok szerencsétlennek..A cégemnek jól jön majd az olcsó munkaerő...A sok kis buz.t meg cigot meg a szirek elintézik:-)
2020. dec. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

#11 akkor bocsánat, félreértelmeztem 🙃🙂

Nekem ilyen élményem nincs sajnos, még magyar lánnyal is kevéssel voltam 🥺

2020. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
77%
#21: De én nem vagyok ellenzéki, sem libsi, sem komcsi. Csak nem szeretem ezt a nagymagyarkodást meg a rasszizmust.
2020. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
68%

Tudom hogy nem történelmi topic de annyira fájdalmas olvasni az 5# 10# felhasználó ökörségeit.


"A szlovákok nemszámítanak, mert genetikailag, történelmileg és régen nyelvileg is magyarok voltak, szó szerint. "


A szlovákok sose voltak magyarok, genetikailag azért vagyunk közel hozzájuk mert mi vagyunk genetikailag szlávok nem ők magyarok. A honfoglalók ázsiai nép volt, főleg kelet és közép ázsiából:

[link]

A honfoglalók létszáma olyan pár tízezer fő volt, Prof Török Tibor előadása:

https://www.youtube.com/watch?v=qGuDmLA6rMw

https://www.youtube.com/watch?v=OlDDoP6Ml-M

A honfoglaláskor a Kárpát Medencében élő szláv és egyéb népek összlétszámát olyan 0,5-1 millió közé teszik. Tehát mi voltunk azok akik genetikailag beléjük olvadtunk és nem ők belénk. Bizonyítja ezt az is hogy nem nézünk ki ázsiainak és nincs ázsiai genetikánk csak nagyon minimális pár % os értékben, ami a környező népeknél is megtalálható.

Az eredeti honfoglalókkal jött magyar népességet még tovább csökkentette a Tatárjárás és Török Kori pusztítás amit szintén úgy oldottunk meg hogy idegen népek jöttek ide akik belénk olvadtak. Genetikailag nincs már olyan hogy eredeti magyar, minden magyar embernek szláv, latin vagy germán családfája van ha nagyon messzire visszavezeted és nem lóhátról jöttek be 1000 éve Árpáddal.


"A Kárpát-medence génállománya kb teljesen ugyanaz"


Nem ugyanaz, a románok és szerbek pl markánsan eltérnek tőlünk vagy a szlovákoktól:

[link]


"Ha egy erdélyi románnal szlovákiai szlovákkal szexelsz nagyjából ugyanazt a habitust kapod.."


Egyáltalán nem, habitusilag a románok sokkal inkább dél európaiak, kulturálisan se olyanok mint a magyarok.


"A szlovákok kicsit zàrkozottabbak, a szerbek pl.vadabbak.."


Gondolom pasiként van tapasztalatod bőven szerb vagy szlovák pasikkal... jah mégse.

2020. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!