Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki magyaron kívül más nemzeti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki magyaron kívül más nemzetiségű partnerekkel is volt már, tudna egy szubjektív sorrendet felállítani köztük, hogy kivel volt a legjobb?

Figyelt kérdés
A saját tapasztalatok alapján felállított sorrendet kérnék. Légyszi azt is írd oda, hogy férfi, vagy nő vagy-e. Köszönöm!

2020. dec. 20. 13:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Szlovák lánnyal voltam. Semmivel sem jobb vagy rosszabb, mint egy magyar.
2020. dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Ez olyan mintha azt kérdnéd állítsuk fel a sorrendet hajszín szerint :D
2020. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%

Ázsiai mindent visz.

38F

2020. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
48%
Még a magyar lányokon belül se hiszem hogy lehetne szubjektív sorrendet felállítani, nemhogy még külföldiekkel keverni a dolgot, mivel mindenkinek más a jó, mindenkinek más az elképzelése szexuálisan. 🤔
2020. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
34%

1-es: A szlovákok nemszámítanak, mert genetikailag, történelmileg és régen nyelvileg is magyarok voltak, szó szerint. Szóval szlovák = magyar.

Nem számít külföldinek aki a Kárpát-hazában él :D

2020. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
26%
#5: Most ne keverjük ide a széljobbos hülyeséget...
2020. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
Lili már híres
2020. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Voltam egyszer egy Magyarországon élő török hapsival, ő rettentően erőszakos és durva volt. Még a csókja is rosszul esett.

Pár éve Kubában teleltem, ott összejöttem egy sráccal, több alkalommal is lefeküdtünk, maga volt a mennyország. Figyelmes, gyengéd, mégis rendkívül forró együttlétek voltak.

Tavalyelőtt pedig Olaszországban ismerkedtem meg egy ottani hapsival, elég temperamentumos figura volt. De összességében jó volt vele a szex.

Mivel a három nemzetiségű hapsi nem képviseli a saját országát, így messzemenő következtetést nem tudok levonni, de nekem leginkább a kubai srác jött be. Vele bármikor, bárhol, bármit szívesen megtennék újra.

Az olasz srác elment, jó volt, vele se lenne probléma.

A török... hát inkább kötném fel magam a kerti almafára, mint hogy újra lefeküdjek vele.

Jah... nő vagyok.

2020. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

-Fekete cserediák egyetemről: nagyon béna volt, durván mozgott, kb 15 perc után mondtam hogy inkább ne erőltessük.

-Kosaras fekete srác Franciaországból: állati jó volt, meccs után elkérte a számom és taliztunk

-Német pasi: nem volt rossz de kicsit durva volt

2020. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
35%
6-os nem széljobbos csak törint oda kellett volna figyelni..A Kárpát-medence génállománya kb teljesen ugyanaz..Ha egy erdélyi románnal szlovákiai szlovákkal szexelsz nagyjából ugyanazt a habitust kapod..A szlovákok kicsit zàrkozottabbak, a szerbek pl.vadabbak..Szóval ha az élethez is h.lye vagy attól még nem kell széljobbozni..Na ha az általatok szeretett négercsómot szopogatod na ott már lesz eltérés..Pár trópusi vírussal is..
2020. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!