Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnál, ha kiderülne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne, hogy a legjobb haverod lefeküdt azzal a lánnyal, akire hajtottál?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Szitutól, havertól és nőtől függ. Én személy szerint lehet, hogy zokon venném és nem haverkodnék vele többet. De ha jól tudom ez nem átlagos reakció és nem kéne ilyet csinálnom.
2020. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
A haver tudta hogy hajtok rá? Tényleg hajtottam rá, vagy csak messziről pofáztam? A lényeg, mindig a lány dönt. Ha a másikat választotta, holott te is hajtottál rá, az nem a haver hibája. Oké, nemigazán jó fej, ha ő is arra repül rá amire te, de ebben a játékban az eredmény számít. Haver az messze nem barát, szóval ezek után hanyagolnám
2020. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudta szerintem, hogy hajtok rá. Max sejtette.
2020. dec. 19. 18:32
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Ilyen a hadiszerencse, ez van. Semmi gond, mert új csaj és új haver mindig akad.
2020. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ilyen csaj nem fog...
2020. dec. 19. 19:11
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor te nem hajtottál rá, csak csorgattad a nyálad.

Mert egy haver azt tudja hogy mikor kire megy az ember.

2020. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
milyen csaj? akit 2 het fuzogetes utan le lehet qrni? hidd el rengeteg ilyen van. ja hogy ennek bazinagy csocsei vannak es jo segge? hat akkor majd probalj meg nem ennyire a kulsore adni.
2020. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát pedig hajtottam rá, csak nekem mindig is egy kicsit távolságtartónak tűnt.


7: Nincsenek se nagy csöcsei, se nagy segge. Egyik se indít be. Viszont helyette a lány egésze nagyon vonz.

2020. dec. 19. 19:57
 9/14 anonim ***** válasza:

ezesetben, tudom mirol beszelsz, nekem is van ilyen, mondjuk a tobbseg szerint nem egy kifejezetten jo no, de valamiert megis tetszik, izgat.

De ha 2het duma utan megtudta nyomni, akkor nem vesztettel sokat hidd el.

2020. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megdugnám őt is.
2020. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!