Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátság extrákkal önmagában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátság extrákkal önmagában is megosztó téma. Mi a véleményetek, ha ezt még tetemes korkülönbség is súlyosbítja? Pl. a társadalmi megítélés miatt. Vagy inkább enyhíti?

Figyelt kérdés

Például kisebb a veszélye az érzelmi kötődésnek, becsapdázódásnak?

Azt is mondják, hogy a tapasztalt férfiak jobb szeretők. Türelmesebbek, odafigyelőbbek, jobban tudják, mi kell a nőnek?

Talán egy akaratlanul sokáig szűzen maradt hölgynek jó választás lehet a szexualitás felfedezéséhez?



2020. dec. 18. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Ne foglalkozz másokkal ebben a témában, élj úgy, csináld úgy, hogy jól érezd magad!

Én például szívesen benne lennék ilyen kapcsolatban, de legyen benne azért barátság is! Simán lehet kezelni, ha beszélnek nyíltan a felek...

F.

2020. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Maga a barátság extrákkal, ha mindkét fél egyedülálló, magánügyük, senkinek semmi köze hozzá.

Viszont mert ez lenne az első szexuális élménye a nőnek, lehet pont emiatt könnyebben kezdene kötődni érzelmileg a férfihoz.

2020. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Kérdés mennyi idős, fiatalon nem igazán jó ötlet, idősebben talán jobban.
2020. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezekben a dolgokban nincs szabály. Nincs ilyen, hogy egy egész korosztály milyen. Abban sem, hogy mi van a kötődéssel. Előreláthatatlan ki kibe szeret bele.


A társadalmi megítélés kit érdekel. Amúgy ezt a korkülönbséget lehet élvezni is. Nekem volt idősebb nőm és volt benne egy ilyen kis polárpukkasztás úgy éreztem. Megnéztek minket néha :D Meg szerintem ad is egy plusz izgalmat ez a kicsit tilos érzés.


Szerintem arra figyelj oda, hogy milyen érzések vannak benned a konkrét ember felé. Hogy komfortosan érzed e magad a helyzetben. Erre jó, ha kicsit chateltek előtte, találkoztok még szex nélkül.


És a szexnél meg első alkalommal nem kell még betenni lehet csak pettingelni és ha abban már minden jó, akkor tovább menni.


Szerintem az, hogy régen szűz az elég ok arra, hogy ha sacc okék a dolgok, akkor belevágni a találkozásba. Mert kérdés lesz e tökéletes alkalom. De ha találkozón valahogy nem stimmel valami a hangulatban, akkor viszont bátran kiszállni a dologból.

2020. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!