Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Strandon láttatok már olyat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandon láttatok már olyat hogy a fürdőruha alsó része a puncinál átlátszik?

Figyelt kérdés

Pontosítok,én minden alkalommal látok egy két olyat amikor általában fehér fürdőruha bugyin teljesen átüt a tartalma mint egy vizespóló versenyen

Akinek már volt ilyen fürdőruhája az ilyenkor nem foglalkozik vele vagy csak próbálja túlélni a napot?

Nyilván vásárláskor nem lehet tudni hogy átfog ütni amikor meg kiderül már késő. Ti hogy látjátok mi a véleményetek tapasztalototok ezzel kapcsolatban?


2020. dec. 18. 01:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
igen, láttam! tavaly, Balatonon. Fiatal (kb. 19-20) lány ült le lángosozni, fehér alsó-felső rajta, alapból nagyon dekoratív volt a lány, de kb. 2szer felállt valami miatt szólni a srácoknak, akikkel volt, és mindkétszer telibe, egy-az-egyben kb. átlátszott minden a fehér alsón!
2020. dec. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Első, ezt azért megnéztem volna, nem tagadom
2020. dec. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sargaban is van ugyan ez !!
2020. dec. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3mas igen,azt kifelejtettem hogy minden világosabb,halvány színben erőteljesebb a domborminta
2020. dec. 18. 03:32
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Ezt alá tudom támasztani.

Vékony világos fürdőruha legtöbb esetben áttetdzővé válik nőkön. :) hála az istennek

2020. dec. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Én nagyon régen és csak egyszer láttam hasonlót egy fizetős strandon. Két nagyon fiatal külföldi lány fürdőruha helyett bugyiban strandolt. Felül semmi, alul csak egy vékony, átlátszó mintás kis bugyi! Hát, mikor kijöttek a vízből minden látszott! Gyorsan leültek a törülközőre és összehúzták magukat! Néhányszor megismételték a nap folyamán. Izgalmas látvány volt!
2020. dec. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Láttam is és nekem is van ilyenem. Nem zavar,viszont fiúknál is láttam hasonlót,világos és fecske volt,igen csak áttetsző.L.
2020. dec. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen, a covid miatt, amikor még nyitva voltak az uszodák, a vízilabás tini lányokat egy medencébe rakták az átlagemberekkel (úszóedzésük volt). ők ugye más sávban úsznak, mert sokkal gyorsabbak, mint mi. Amikor végeztem az úszásommal, elfáradtan kikönyököltem a medence szélére, előttem és felettem egy kb 16 éves vízilabdás lány áll, törölközővel a haját törli. Sötétkék egybedressz volt rajta, ami erősen feszítette a vagináját.. a lényeg egyértelműen kidomborodott. felnézve azt mondtam magamban "úristen" aztán persze kellemetlenül éreztem magam, mert a lány egyből látta, hogy hova néztem, ezért szépen visszahajtottam a fejemet a helyére :D így csak a lábfejei voltak előttem, de már arra sem mertem nézni, mert nagyon zavarba voltam. Izgultam, hogy valamit beszól, vagy leolt/lealáz.. kicsit még ott állt felettem, én a fölet néztem már kínosan mintha nem is léteznék.. tényleg elég kínos volt, szinte felettem volt. visszaemlékezve, még szerintem a levegőt is halkan vettem az izgalomtól. de kb fél perccel később elsétált, úgymond büntetlenül hagyott, én pedig utána fellélegeztem
2020. dec. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Hugomnak még tizen éves korának elején volt egy rózsaszín egyrészes fürdőruhája, azon alapból nem látszott át semmi. Viszont amikor kijött a vízből, kissé átlátszóvá vált, de csak a nagy fekete szőrzet és a sötét mellbimbója látszódott át.
2020. dec. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
A világosabb anyagok szinte mind ilyenek, szerencsére :D
2020. dec. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!