Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anya ránknyitott most reggel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya ránknyitott most reggel és nem tudom, hogy mit csináljak?!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok a barátom velem egyidős. Mind a ketten a szüleinkkel lakunk. Tudta anya, hogy itt alszik a barátom. Sosem szokott bejönni kopogás nélkül de szerintem azt hitte, hogy alszunk. Benyitott és egyből be is zárta az ajtót és már elment dolgozni. Nagyon nem várom a délutánt, hogy hazajöjjön.. nagyon ciki. Jó a kapcsolatom anyuval. Szerintetek hozzam fel témának vagy vajon ő fogja felhozni? Tegyek úgy mintha meg sem történt volna?
2020. dec. 14. 06:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lehet, hogy ez a kérdés valós és csak a másik egy vicces kedvű júzer kamukérdése?


Amúgy ha ő nem hozza fel és nincs kínos csend és feszengés egymás előtt, akkor nem kell felhoznod. 19 éves vagy, sejtheti hogy nem Barbie babázol a pasiddal.

2020. dec. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

Benn van a lányom a pasijával kettesben. Mindegy, hogy mit csinálnak. Mi a lópikulát akarok én ott??? OMG...

Mit akarok én ott kopogás nélkül benyitva? OMGOMGOMG...

2020. dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valami lehet abban, hogy a másik kérdés nem volt valós, mert már törölték.
2020. dec. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!