Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kínos utána, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kínos utána, ha lefeküdtem valakivel a társaságunkból?

Figyelt kérdés
Egy darabig szexkapcsolatban voltam az egyik ismerősömmel, akivel közös a társaságunk. Pár hónapja már nem kommunikálunk egymással, mennyire lesz kínos, ha újból találkozunk egy ilyen összejövetelen?

2020. dec. 13. 21:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
ha normalisan tudjatok kezelni, akkor nem lesz az
2020. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szexeltetek, az miért lenne kínos? Kölcsönös beleegyezésen alapuló dolog, mindkettőtöknek jó volt gondolom. Intelligens emberek tudják ezt kezelni. Inkább az a gáz, ha már abszolút nem kommunikáltok egymással. Meg lehetne ezt beszélni 10 perc alatt szerintem. Nem tudom, mi az oka az eltávolodásnak, de én ezt úgy szoktam intézni, hogy megbeszéljük, hogy ha már nem megy, vagy valaki nem szeretné, és elfogadva a döntését elköszönünk egymástól. És utána nem kínos találkozni, és nem történik semmi akkor sem, ha egy társaságban vagyunk, sőt, még beszélgetni is tudunk.
2021. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!