Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagyok prűd ha BDSM miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok prűd ha BDSM miatt szakítottam a párommal?

Figyelt kérdés
Képtelen voltam tolerálni a fétisét.Túlreagáltam volna a helyzetet?
2020. dec. 13. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki úgy éli a nemi életét, ahogy akarja. Olyan társat kell keresni, akivel hasonlóak az elképzelések.
2020. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
A prűdség nem ezt jelenti. Az meg másik kérdés, hogy miért voltatok együtt és mi a szakítási okok. Ha nem tudtad tolerálni akkor ennyi volt és ne bánkódj emiatt. Vagy kipróbálod és lehet másképpen fogod látni ezek után.
2020. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha két ember szexuális igényei nem egyeznek a legkisebb mértékben sem, akkor ott előbb vagy utóbb szakítás lesz.

A prűd szó nem azt jelenti, hogy nem tudod elfogadni valaki fétiseit.

2020. dec. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Igen, prűd vagy. De ez csak annyit jelent, hogy nem voltatok kompatibilisek, nem kell ezért hibáztatni magad.
2020. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Prűd vagy. De ez nem baj. Keress valakit aki hozzád hasonlóan prűd az ágyban. Férfiak között is van sok.
2020. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem prüdség, csak te máshogy szereted és majd találsz olyat is aki neked jó.
2020. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi volt a fétise?
2020. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ad cserébe semmit, csa neked kell ezt elviselned, akkor okés a döntés.
2020. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy számotokra mit jelent a BDSM, mik történtek.

Valós fájdalmak, vér ... keményebb dolgok nem prűdség, viszont játékos dolgok, pl. kötözés, bilincselés, kisebb "verés" miatt szakítani prűdség.

Mi volt a fétise?

2020. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért itt volna mit szétszálazni.


Te szakítasz vele, mert nem bírom a (BDSM) fétiseit? Ezt hogyan kell érteni? Nekem az alábbi megfejtéseim vannak, ha más a történet, javít ki.


1) Neki van egy fétise, tegyük fel, el akar fenekelni. A fenekelés akkor BDSM, ha közös beleegyezéssel történik. Ha csak úgy fogja kapja és elfenekel, az testi sértés, bántalmazás, erőszak. Vagyis ha kiéli rajtad a fétisét az engedélyed nélkül, akkor teljesen jogosan rúgtad ki.


2) Van egy fétise, ezzel előhozakodik, de te hallani se akarsz róla. A másik fél ezt tudomásul veszi, nem kényszerít, nem mondogatja hogy csak egyszer hadd fenekeljelek el stb. De te mégis kirúgod, mert nem tudsz együtt élni a gondolattal, hogy a pasid fejében ilyen fétis van. Ez esetben, bár minden jogod magvan arra, hogy kirúgd a másikat (nincs ilyen "indoklási kötelezettség"), mégis úgy hiszem hogy te vagy a hülye és ő a szerencsés, hogy megszabadult tőled.


3) Van egy fétise, de te hallani se akarsz róla. Mégis folyton könyörög, nyaggat, nem veszi figyelembe, hogy nemet mondtál. Ez esetben - kicsit attól is függ, hogy milyen gyakran nyaggat - megint csak jogos kirúgni. Persze nyilván ha csak évente egyszer hozza fel, akkor inkáb te reagálod túl, ha heti kétszer nyaggat, akkor inkább negekd van igazad.

2020. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!