Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexfüggőség ez már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexfüggőség ez már?

Figyelt kérdés

Mindig fontos szerepet töltött be az életemben a szexualitás, viszont sokáig monogám párkapcsolatban voltam, ahol a párom sokkal kisebb étvággyal rendelkezett nálam. Az önkielégítés volt a megoldás évekig...


Most egy ideje egyedülálló vagyok, több szexpartnerem is van, egyértelműen népszerűbb is lettem korral. Van olyan nap, ahol önkielégítés mellett, délelőtt még egy nővel vagyom, estére meg már mással alszom. Most a karantén időszakban persze nehezebb is egyéb elfoglaltságokat találni, de úgy érzem nagyon meghatározza a mindennapjaimat, hogy e köré szervezzek mindent, logisztikailag sem egyszerű.


Hogy lehet ebből kijönni? Nyilván jólesik a pozitív visszajelzés, de ez nem valódi elégetettség, nincs benne érdemem, csak szerencsés a genetikám, jóképűnek tartanak így viszonylag könnyen megy a dolog... de ez múlandó.

Olyan mintha állandó kísértés venne körül, és párkapcsolatot is nehéz így kialakítani, mivel alapvetően nem tartanak így megbízhatónak, akik szóbajönnének komolyabban.


2020. dec. 12. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, az.
2020. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%

Inkább defektes vagy, ha szex függő lennél akkor keresnél egy hozzád való párt és lehetne többször is csinálni naponta .

Az hogy te csak ábrándozol meg hokizol az nem az.

2020. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de hasonló nőt nehéz találni! A nők nem mernek kezdeményezni!?
2020. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd titeket fog a csaj meghóditani.

Ezért nincs csajotok és nem tudtok ti szexelni.

2020. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!