Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexfüggő lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexfüggő lennék?

Figyelt kérdés

Barátommal ritkán találkozunk heti 1-2x, és eszméletlenül kívánom a szexet. Aztmondta szexfüggő vagyok. Soha nem élveztem el, nekem Ő az első. Magamnak nem csinálom mert nem jó érzés hiába próbáltam ezerszer. Nagy baj ez?

19/L


2020. szept. 18. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen furcsa.

Szexfüggő nem vagy, ha csak heti 1-2x találkoztok.

Ha meg el se élveztél pláne nem lehetsz szexfüggő.

Mindenféleképpen próbáltad magadnak csinálni?

2020. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szexfüggő lennél, nem érnéd be heti 1-2 szexszel.


Tehát a válasz: nem

2020. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szexfüggő vagy, hanem egészséges libidójú. Amikor 20 évesen a párommal találkoztunk, hááááát… asszem' ki sem jöttünk az ágyból :) A pasid meg vagy éretlen, vagy bunkó ha ezért leszól - vagy mindkettő egyszerre.
2020. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a mai fiatalsággal? Az lenne a természetes hogy huszonévesen mint a nyulak, minimum napi 6x kefélni. Erre mi van? Nem Te vagy az első aknél ezt a panaszt olvasom hogy heti 1-2x van csak szex. Erre fel szexmániás lennél, ezzel a mennyiséggel? Nem csoda hogy kívánod a fszt, mert fiatal és egészséges nő vagy. Ha a srác(nem férfi) nem ér fel ehhez, keress másikat!
2020. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!