Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a mai nők(35...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a mai nők(35 éves korhatárig) lenézik a nem diplomás férfiakat?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 16:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
35F vagyok IT senior mérnők,vezetői beosztásban majd 2 milliós fizetéssel+ mellette vállalkozás..Az öcsém villanyszerelő,profi..De közelében nincs a fizetése az én fizetésemhez..Ennyit a diploma nem ér annyit mint 25 éve hozzászolónak..Az orvosok is csak dísznek vannak..
2020. dec. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem meg sajnos számit a diploma.

Én regisztráltam egy közönséges társkeresőre--tehát nem az elitt társra, mert ott csak diplomások vannak, --- , és sajnos 80% ban mindig az volt a probléma, hogy nincs diplomám.

Le is töröltem onnan magam.


A nőknek sajnos 95% ban fontos a diploma, és hogy állandóan öltöny, nyakkendőben legyen a pasija, még nyáron is, még egy bolti bevásárlásnál is, a piacon is.

Sajnos ez a tapasztalat.

Kőkemények a diplomás nők ebben az ügyben. 😭

2020. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Sajna ez a valóság, 12.


Csak akkor nézik el, ha nincs diplomád, ha pénzes vagy

2020. dec. 13. 13:59
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom mi a baja, a nőstények mindog a legjobb gent akarták az utódoknak adni..1000 éve a legerősebb ,legkitartobb harcos volt az..Most meg az akinek jó egzisztenciálja van.Azért egy mérnőki diplomához jár kitartás..Meg azok sosem lesznek munkanélküliek..
2020. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Diplomás felsővezető nő vagyok...Biztos vagyok benne hogy egy érettségis ételfutár is hasznos ember s nagyon jó barát lehet..Vannak is ilyen barátaim..De társnak az én életvitelem mellé kevés..Nagyon kevés..0-24 dolgozom, egy 4000-es cég vezetőhelyettesének lenni nem 8 órás meló.Nem értené meg..
2020. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15. Valahol persze neked is igazad van, én ezt elismerem.

Meg azt is, hogy önmagába véve egy kőműves is lehet csodálatos ember, de egy esti beszélgetésnél soha nem kerülnek közös nevezőre azzal, aki mondjuk jogi egyetemet végzett.

A munkidőt azt mindenki megérti és elfogadja, itt inkább a közös nevező a gond.

Sejtem, hogy kb hol dolgozol, van ellenpélda, de nagyon ritka.

Ismertem felsővezetőt, akinek bolti eladó volt a felesége.

De ez valóban ritka.

2020. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!