Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az hetero aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az hetero aki csak és kizárólag azt engedi meg egy férfinak hogy orálisan kielégítse?

Figyelt kérdés
Egy kérdés alatt láttam és vita kezdett kialakulni ebből. Az egyik állítás hogy mivel tudatában van annak hogy pasi elégíti ki, így biszex, a másik pedig hogy hetero, mert nem enged semmi mást neki. Attól is rosszul van ha egy pasi hozzáér, de keményebben tud férfit sz*patni.

2020. dec. 12. 12:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés, én pl majdnem megengedtem egyszer egy biszex havernak, hogy leszopjon, mert úgy voltam vele, hogy teljesen elvonatkoztatok tőle, úgyis csak a farkamhoz érhet, és lehet még jobban is csinálja, mint egy lány (hallani ilyeneket). Aztán mégis visszaléptem, mert elkapott az undor valahogy. 24f heteró.
2020. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
13%
kár utolso,nem tudud mi a jo :D
2020. dec. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hogy nem hetero az tuti.
2020. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
30%

12/13 anonim!

Tökéletesen igazad van!!

Nem tudja milyen az igazi szopás,sokkal jobb mint,ha egy nő szopna...!!!

Én már az előváladékig szoptam és nagyon jó és finom volt csak azt bánom,hogy nem szoptam végig,de bepótolnám...🙂🤗

2022. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!