Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Voltál már prostinál?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Voltál már prostinál? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Jó volt vele a szex? Másabb volt mintha olyannal szexelsz akinek nem kell fizetni utána?

Csak ürítésről szólt vagy van valamennyi ölelés és bújás is?



2020. dec. 12. 11:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
Ismetlem magam: miért nem lesz minden munkanélküli nőből qrva? Az nem indok hogy azert nem, mert nincs senkijük akik anyagilag segítene nekik. Sőt a legtöbb esetben nem is munkanélküli nőkből lesznek qrvák. Persze lehet védeni őket.
2020. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Lassan írhatnának már olyanok is, akik a kérdésre válaszolnak.
2020. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#11 mert van aki talál kiutat. összejön egy olyan csávóval aki fizeti az albit vagy van lakása. vagy szerencséje lesz mert összejön neki valami kis esélyű. vagy tehetségesebb valamiben amivel össze tud szedni valamit. van ilyen is. de ebből nem jön az, hogy ez mindenkinek nyitva van.


ha meg azt hiszed, hogy amúgy jó élettel bíró nők csinálják ezt, akkor tényleg nem tudok mit mondani.


kicsit az az érzésem, hogy amiket írsz arról szól, hogy különbnek akarod érezni magadat másoknál.

2020. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondtam hogy qrvának nem a munkanélküli nők mennek. Igen van ilyen is, de kevesebben. A romáknál pl generációs életforma. Tisztelet a kivételnek.
2020. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#14 lol oké feladtam.
2020. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Voltam 2 csajnál is. Nagyon kedvesek, igényesek voltak, bár az elején kicsit feszült és hülye helyzet volt, összességében mégis nagyon jó volt. Összebújás, csókolózás nem volt, mert én sem igényeltem, illetve nyalás sem, de minden más igen, és én is izgattam őt előtte az ujjaimmal, mintha a barátnőm lenne. Odatették magukat rendesen, tényleg úgy tűnt, mintha élveznék, és ez a lényeg. Nincsenek megfelelési kényszerek, nem volt gond, mikor alig akart felállni, akkor is ugyanolyan kedves, megértő volt végig. Ja és olyat választok amilyet akarok, tehát ha szőke nagymellű, magas csajt akartam, olyanhoz mentem, és ez sokat számít. 24f
2020. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, puncit lehet ingyen is szerezni, minek költsek rá.
2020. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
ha ő fizetne még akk se mennék
2020. dec. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!