Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak mekkora hányada jár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mekkora hányada jár vagy volt már prostinál?

Figyelt kérdés
Te voltál már? Ha voltál miért? Házasként, párkapcsolatban, egyedülállóként? Egyszer, többször, vagy rendszeresen jársz? Ha nem mennél, akkor miért nem?

2020. jún. 15. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szűzkénz gondolkodom azon, hogy már elmegyek.
2020. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Mint az egyes, vágyom rá, viszont van bennem egy gátlás a lányok felé.

Szóval ezt talán segít egy kicsit, egy falat ledönteni.

2020. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Én már voltam, masszázson is és szexpartnernél is. Jó élmény, ha megfelelően választasz partnert. Ne kapkodd el, böngéssz, nézegesd a hirdetőket, hogy ki mit vállal, olvasd az értékeléseket, és csak utána dönts. Hetekig szoktam válogatni, mielőtt elmegyek valakihez, épp mikor milyen kedvem van, olyat keresek, aztán elrakom a kedvencekbe. Később amikor itt az idő, akkor választok csak közülük.

Ha jó masszőrhöz mész, akkor kezelést is kapsz, nem csak simogatás, erre jön a levezetés. Szexpartnernél pedig mindig lehet más, amihez épp kedved van, néha szőke vagy barna, fiatal vagy idősebb, stb.

Párkapcsolatban ez a leggyszerűbb módja a kalandoknak, soha nem derül ki, nem kell titkos kapcsolatot fenntartani, bújkálni, meg üzeneteket rejtegetni. Egy hívás, és mehet a móka.

2020. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Ígérem, nem fogom elkapkodni, nőként érdeklődök 😂 Viszont kifejezetten tetszik így is a válaszod, hogy ilyen részletes. Hogy hogy választasz meg miegyéb...
2020. jún. 15. 14:34
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Én sosem voltam és sosem mennék.

Nem vagyok alfahim, de van tartásom, és nem ez teszi ki az életemet hogy dughassak.

Számomra a szex olyan mint egy üveg bor. Nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség

2020. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
igen mert másképp nem tudok nőhöz jutni. És legalább így tudok igazi nőkkel dugni. És nem úgy kell majd meghalni hogy még nővel se voltam csak vertem egész életemben. Meg pénzt tudok keresni, szóval megérdemlem. Teszek érte én is hogy dugjak.
2020. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elgondolkoztam már rajta, de nem hinném hogy fogok. Izgi, de szerencsére van is már kivel szexelni (bár közel sem annyit mint szeretnék) másrészt meg rajöttem, hogy nekem a szex erzelmesebb dolog. Persze van pár dolog amit párkapcsolatban nem próbálnék ki, de amúgy igen, szóval még bármi lehet 🙂
2020. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Európában szerintem olyan 10ből 2, nagyon max 3 (nyugati országokban, ahol csak el kell sétálnod egy bordélyházhoz)
2020. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is egy szolgáltatónál estem át az első aktuson. Direkt közöltem vele hogy első alkalom lenne. Ennek megfelelően állt hozzám és nagyon jó élmény volt. Utána még pár alkalommal (évente) jártam egy másik szolgáltatóhoz visszatérő vendégként. Barátság alakult ki köztünk. Közben olvasni fejleszteni kezdtem magamat. Amióta kocsim van arra költöm a pénzem nem is érdekel a dolog.

Szép volt, jó volt, jöhetnek az igazi randik. :)

2020. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A szüzességem prosti vette el ès nagyon jó volt.

Utàna voltam öt különbözô lànynàl. Azóta azért talàlok ingyen is.

2020. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!