Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szűzként is hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szűzként is hosszú vastag péniszről álmodoztatok, vagy az elsőnél inkább kisebb méretre vágytatok?

Figyelt kérdés
Illetve, ha jelenleg szűz vagy még, hogy vélekedsz a kérdésről.

2020. dec. 10. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem is gondoltam rá anno hogy maga a pénisz milyen csak a barátomat akartam magamban érezni
2020. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szűzlányként szerelemre vágytam. Tudod mit jelent a szó? 😂
2020. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Szűz lányt keres, nem titeket:D
2020. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szűz lányok (illetve nem csak a szüzek) nem péniszekről álmodoznak, te nagyon okos... a dolognak van egy érzelmi oldala is, ami lehet, neked már túl magas. Nem a pénisz a lényeg, hanem hogy kihez tartozik.
2020. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy mindíg előjön a fütyi méret, de nem értitek meg hogy a legtöbb nőt nem ez érdekli.
2020. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
91%
Szerintem nagyon nem a méret számít, lehet kicsi, lehet nagy a lényeg olyannal történjen akit szeretsz. Ennél szerintem nincs fontosabb :D
2020. dec. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szellkriszta ***** válasza:
100%

Igen, a méretkérdéseitek... előző kettőnek ment a zöld pacsi.

Fiúk! Mivel ti annyira vágytok cicire, azt hiszitek, hogy ez fordítva is működik, hogy mi meg a faszra. Hát nem. Nem így működünk.

2021. jan. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!