Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fontos a fehérnemű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a fehérnemű kinézete egy lányon?

Figyelt kérdés

Kicsit el vagyok bizonytalanodva, most először van barátom, szűz vagyok. Még nem kezdtünk el pettingelgetni, nem vetkőztem le még előtte. Számít, hogy milyen melltartó, meg bugyi van rajtam? Kérdeztem tőle is, azt mondta, hogy olyat viseljek ami kényelmes, úgyis lekerül ha odajutunk.De nem gáz az, hogy nincsenek csipkés fehérneműim, hanem simák? Nem érzem jól magamat olyanokban, de vonzóbb egy férfinak ha csipkésben lát?

20/L


2020. dec. 10. 11:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
58%
Szex előtt-után illik fürödni, tehát tiszta, kényelmes fehérneműt fogsz viselni, ne izgulj ha a higiénia megvan akkor mindegy milyen a fehérnemű!
2020. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Szóval ha átmegyek fürödjek meg? Ha nála aludtam eddig, mindig ott fürödtem. Kéne előtte is? Nem akarok beégni előtte. Akkor is lesz lent egy illatom:)

Ne haragudjatok a buta kérdés miatt, csak tényleg el vagyok bizonytalanodva, mit hogy kéne, eléggé új nekem ez a helyzet:) köszönöm az eddigi válaszokat, szívesen fogadok még tanácsokat!

2020. dec. 11. 11:46
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon megfürdesz, bőven elég! ;)

Aki csak teljesen frissen mosott puncival hajlandó valamit kezdeni (mármint srác), az szerintem életében nem volt még lánnyal!

2020. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell közvetlenül előtte.

Elegendő,ha tiszta vagy..meg hát mi értelme lenne neked percenként mosakodni, ha ő esetleg nem is teszi. Fertőzés veszély nem csak akkor van, ha a lányok nem fürdenek le közvetlenül az aktus előtt.


De ezt meg kiküszöböli az óvszer,nem csak a nem kívánt terhességet, a nemi úton terjedő betegségek esélyét is a minimumra csökkenti. (mert ugyebár védekezni kell.. :D)

2020. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nagyon van időd fürödhetsz otthon indulás előtt, de én sose vártam el a barátnőmtől hogy egy random találkozóra frissen mosott puncival érkezzen. Nyilván ez nagyon sokmindentől függ, ha reggel egy izzasztó másfél órás edzéssel indítod a napot, akkor azért lehet nem árt :D


De szerintem aranyszabálynak jó az, hogy ahogy a hétköznapokban figyelsz az általános illetve intim higéniádra, plusz ahogyan öltözöl, az bőven jó lesz első alkalmakra. Ami extrát esetleg megtehetsz, hogy borotválkozást (hónalj, láb, kar, punci, nyilván annak megfelelően ahogy szoktad vagy ahogy akarod, félre ne értsd, nem azt mondom hogy első alkalomra kötelező csupasz puncival menni :) ) az alkalom előttre időzíted. De nem kell túlizgulni :)

2020. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
72%
Hadd jegyezzem meg, hogy éppen növeli a fertőződés veszélyét, ha szexuális együttlét előtt frissen intimborotválkozik valaki. Az apró hámsérüléseken bejutnak a kórokozók.
2020. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
25-os vagyok, na ezt pl nem tudtam. Mondjuk én frissen borotválás alatt mondjuk előző estére gondoltam, nem úgy hogy az utolsó húzás után már kabát fel és indulás :)
2020. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
36%

Minden vidéki ennyi sztereotípia közt él? Városi ember az lógatja a lábát egész nap és csak plázacicái vannak? Majd kimegyek neked a teraszra kapálni, meg messze elkerülöm a bevásárló központot, nem?

Menjetek már ólat pucolni, ilyennek se kellett volna kikötni még a tárcsázós netet se..:D

Nem a fiús lányokkal van baj, hanem a "különb leszek, ha bele halok is" lányokkal. Fiúsnak meg nem mondanálak. Inkább hiányos nevelésűnek, elmaradottnak.

Az ilyen biztos sose kéne.

2020. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
68%
Bocs, nem ide.
2020. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de a vágyölő nagyibugyit hagyd a fiókban.

A csipke jó, szerintem 1-2 darabot be szerezhetnél, mert valóban lekerül.

2020. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!