Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fontos a fehérnemű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a fehérnemű kinézete egy lányon?

Figyelt kérdés

Kicsit el vagyok bizonytalanodva, most először van barátom, szűz vagyok. Még nem kezdtünk el pettingelgetni, nem vetkőztem le még előtte. Számít, hogy milyen melltartó, meg bugyi van rajtam? Kérdeztem tőle is, azt mondta, hogy olyat viseljek ami kényelmes, úgyis lekerül ha odajutunk.De nem gáz az, hogy nincsenek csipkés fehérneműim, hanem simák? Nem érzem jól magamat olyanokban, de vonzóbb egy férfinak ha csipkésben lát?

20/L


2020. dec. 10. 11:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%
Én nem értem a 10-est.
2020. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
72%
Ha pl egy menő tanga amiből kilátszik a punciszőrzet, de a fiú meg csupaszság mániás..
2020. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
70%

Én se értem.


Férfiként mondom, teljesen mindegy milyen fehérnemű van rajtad :) nyilván ne valami ezeréves szakadt lyukas legyen, de amúgy mindegy a fazonja, anyaga, szabása, mintája. Jól mondta valaki, lehet akár valami jópofa tinilányos bugyi is, az a fő, hogy neked legyen kényelmes :)


(Majd később ha gondolod vehetsz valami szexibb csipkéset vagy tangát, de ezek nálunk hat év után is csak alkalmi darabok, akkor veszi fel párom mikor úgy gondolja hogy meg akar lepni. Amúgy a mai napig abban van ami kényelmes neki.)


28F

2020. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
59%
Francia bugyit imádom. A lényeg, hogy ne ilyen nagymama bugyogó legyen rajtad, meg vénasszony trikó. 🙂
2020. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
23%

Ne legyen szakadt, ne legyen foltos, elsőre ez a lényeg.

Később majd vásárolhatsz szexi fehérneműt, de szerintem egy szűzlánytól nem lehet elvárni azt a magabiztosságot, hogy direkt szexhez való fehérneműt vegyen. ( A hétköznapi fehérneműm nekem is teljesen egyszerű, pamut, csipke nélkül.)

2020. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
44%
Számomra igencsak fontosak a fehérneműk egy lányon. Mégpedig hogy minél hamarabb lekerüljenek, és nem érdekel milyen. Vagyis de, egy szép lánytól igényességet, tiszta ruhát, fehérnemüt várok el, másképp rendkivül illúzióromboló az egész. Ennyi a lényeg csak. És legyél szexi, engedd el magad.
2020. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
80%

Erre a 10-es megismétli ugyanazt az érthetetlen mondatot.


Nem értjük, mi van akkor, ha egy menő tangából kilátszik a punciszőr, de a fiú meg van olyan barom, hogy ez neki nem szexi, hanem kiakad.

2020. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
29%
Nem az a legfontosabb.
2020. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
29%
Ha szarcsík van a bugyijában vagy bármilyen féknyom, akkor sorry, de egyébként nem fontos
2020. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ugy is lekerül nem?:)
2020. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!