Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti kipróbálnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti kipróbálnátok a hármas szexet? Ha igen milyen felállásban?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenki fantáziált már róla ahogy énis viszont még nem mentem bele. Barátom felhozta a hármas szexet, hogy mi lenne ha... nemet mondtam neki de amikor mondta, hogy a harmadik fél pasi legyen ledöbbentem. Normális, hogy még egy pasit akarna és nem lányt?
2020. dec. 9. 07:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%

Igen, mind a két verzió érdekelne.

21/f

2020. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettőt kipróbálnám. Csajom nem vevő rá, pedig belemennék, hogy plusz 1 pasival kényeztessem, így ssjna csak álmodozás marad, vagy ha találok ilyenre nyitott párt akik nekem is bejönnek, hozzájuk szállok be harmadiknak
2020. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
87%
Többször is csináltuk, egy baráti bizalmas társaság, két fiú (egyik én), és egy csaj. Szigorúan semmi párkapcsolat, abba én se mennék bele. Teljesen heterók vagyunk, nem nyúltunk egymáshoz, de mégis nagyon izgató volt, hogy egy haverral dugunk 2en egy csajt. Ami probléma ilyenkor, ha a 2 fiú között nagyon nagy a különbség, nálunk is ez volt, a haverom 3szor többet bírja, mint én, és ez kicsit szarul jött ki.
2020. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
59%
Semmilyen formában nem próbálnám ki. Nem érdekel.
2020. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
34%

Többször csináltam már, haverokkal, 2F - 1L, viszont, ami nagyon fontos, szerintem a párod nem normális!!

Ilyet a barátnőmmel nem tennék meg, ez kiba**ott nagy megalázás lenne a barátnőmmel szembe. Valószínűleg, nem szeret úgy ahogy kéne!

Én ha szeretek valakit nem engedem, hogy szétba***a más is.. Vagy nem szeret a hapsid, vagy van benne egy kis ferde hajlam. Szerintem nem érdemes tovább maradnod vele, mert aki szeret ilyet nem tenne meg.

2020. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
50%

Persze!


Egyik lány az egyik golyómra, másik a másikra, és mehet a fagyizás!

2020. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Két csajjal.
2020. dec. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak ugy csinalnam, ha en lennek a harmadik. FFN, felallasban. A baratnommel nem mennek bele ilyenbe, mert hiaba izgat a gondolat, de ha eljon az este, es ott all elotted egy kajak csavo, kajak f*sszal, aki epp a baratnodet keszul magaeva tenni, meg ha veled egyutt is de akkor is. Mivan ha ugy megkuldi hogy jobb lesz a csajnak mint amit te adsz neki, es latod elelvezni a baratnodet egy masik sractol. Oda a kapcsolatod. Megerte? NEM. Harmadik kent szingli kent igen, parkapcsolatban nem csinalnam.
2021. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!