Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy egy dom beállíto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy egy dom beállítottságú férfi látja hogy melyik nő sub? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:

nem mindenkinél vehető észre

nekem volt olyan subom aki amúgy vezető pozícióban van, az életben eléggé határozott erős jellem, nem is rendelődik alá akárkinek


mellette persze sokakról észrevehető, hogy irányítható, esetleg szeret alárendelődni

2020. dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pl visszahúzódó/csendesebb nőknél? Mert egy ismerősöm, akiről tudom hogy izgatja a dom dolog, szinte csak ilyen lányoknál próbálkozik
2020. dec. 8. 23:21
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
minden nő sub ember, oda mész oszt lehegeszted a bigét hisz arra jó csak
2020. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
ismerek olyan csendes lányt aki domina, szóval nem minden csendes lányra jellemző az alárendeltség :)
2020. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Imádkozz, hogy ne nálam próbálkozz be, mert én kiheréllek
2020. dec. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kellesz nyugi, nem vagyok leszbikus:)
2020. dec. 9. 01:08
 7/8 anonim ***** válasza:
5ös válaszoló nekem is irta hogy kiherel, mert en is kiirtam sub lanyokkal kapcsolatos kerdest. Pedig en pont hogy domina lanyt keresek, szub vagyok fiukent megis azt hitte en be akarok probalkozni egy subnal
2020. dec. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet látni :D nyilván nem mindig de lehet. Néha egy képből, ez egy megérzés, kisugárzás. A csendeséggel és introvertaltsaggal viszont tényleg nincs összefüggésben. Egy extrovertált lány is lehet nagyon is sub.
2020. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!