Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis szerszámra kell alsó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis szerszámra kell alsó?

Figyelt kérdés
Ezt mondta nekem egy lány és előszőr eléggé meglepődtem, de lehet hogy igaza van.
2020. dec. 6. 01:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Mivan?
2020. dec. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pontosabban: "kis szerszámra nem kell alsó"
2020. dec. 6. 01:29
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem az első válaszoló vagyok, de szerintem így sincs értelme a kijelentésnek.
2020. dec. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Figyu, lehet hogy a mordályod nem tudna végezni a női áldozataiddal, de azért nem kellemes amikor koptatod a farmeron a fegyvered, különben berozsdásodik, kiszárad, ami akár olyan problémákat is okozhat hosszabb igénybevétel esetén, mint spontán önműködés vagy üzemképtelenné válás. A fegyvered számára a legfontosabb a rendszeres karbantartás, amiben kritikus szerepe van, hogy megfelelő szabványok között tartsad, azaz olyan környezetben, ahol külsérelmi problémák nem adódhatnak. Ezért találták ki az alsógatyát.
2020. dec. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Alsó kell, másképp a nadrágod lenne trágyás.
2020. dec. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem szégyelld magad?

Szerintem le kellene vágnod tőről!

2020. dec. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
🤷‍♀️
2020. dec. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy hogy mekkora a pénisz mérete. Alsónadrágot szokás hordani.

Pl nem dörzsöli a nadrág, főleg a durvább anyagúak, mint a farmer.

Mivel a farmert nem cseréled és mosod naponta, így bizony az piszkos és baktérium forrás, ami ha hordasz alsót akkor arra kerül és nem a makkodra, a húgycsövedbe.

Továbbá a helyén tartja a farkad és a golyóid is. Ha futsz vagy ugrálsz ez hidd el nagyon nem hátrány.

2020. dec. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ők aztán nagyon tudják. Vissza kellett volna vágj, hogy kicsi cicire se kell melltartó, mert minek.
2020. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én régen éveken át csak hideg évszakban hordtam alsót, semmi baja nem lett tőle a farkamnak. Most is van, hogy nyáron nincs rajtam mondjuk bermuda alatt. A higiénia fontosabb, de az a helyzet, hogy én akkor is csak egyszer veszek fel egy farmert, ha húzok alsót, aztán megy a szennyesbe. Budapesten élek, látom az emberek átlag higiéniáját...
2020. dec. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!