Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek a kicsi szerszámról?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és sajnos nagyon kicsi a szerszámom.

Nőni már valószínüleg nem fog. Vajon elég a 11,5cm.



2015. nov. 5. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát valóban nem nagy, úgyhogy többet kell tenned az ágyban mint akinek.nagyobb.van.


Vastagság?

2015. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szűz maradsz! Keress már örömöt az életbe, mert másképp frusztrált leszel ha nem kellesz senkinek.


Én tudom, nekem csak 16 centi és én se kellek senkinek mert átlagos vagyok.

2015. nov. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
#2 nem azért.nem kellesz senkinek, hanem azért.mert.itt rinyálsz
2015. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
57%
A kicsi az nem gaz, probalj magabiztos maradni, nem mindenkinek a meret a lenyeg!!!
2015. nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kerülete 9,5cm átmérő kb 3cm.
2015. nov. 5. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha az ujjammal el tudok élveztetni egy nőt, akkor a 11 centis farok se akadály. A lényeg, hogy szeressen. Ha el tudod juttatni a csúcsra, akkor már a férfi társadalom felét lepipáltad, akiknek amúgy hosszabb van.
2015. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg kisebb az átlagnál, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy mit tudsz nyújtani összességében az ágyban. Sok lány/nő nem megy el például csak nyalástól, vagy ujjazástól, itt is volt nemrégiben egy olyan, aki azt kérdezte, mi a jó egyáltalán abban, ha bent van a pénisz és mozog... Szóval lehet olyan, akinél nem oszt, nem szoroz, hogy az átlagosnál kicsit kisebb vagy. Próbálj sokat tanulni arról, hogy működik a női test, hogyan tudsz örömöt szerezni egy nőnek, legyél az ágyban odaadó és adakozó, és akkor fogsz találni olyat, akinek jó leszel pont úgy, ahogy vagy.
2015. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!