Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a férfiak nem lennének a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak nem lennének a nők nem érnének semmit? Mihez kezdenének a nők férfi nélkül?

Figyelt kérdés

Ha a férfiak nem lennének akkor a nőknek nem lenne értelme az életüknek?


De akkor miért olyan beképzeltek a nők?

Hogy nem engedik magukhoz közel a férfiakat?


Ha a férfiak nem lennének akkor nem lenne ki vigyázna rájuk nem lenne aki gyereket nemzene nekik és a nőknek pedig mindenük a gyerek ,minden nőben ott vannak az Anyai ösztönök de férfiak nélkül nem eshetnek teherbe



2020. dec. 5. 19:19
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyanaz mint nők ffiak nélkül.
2020. dec. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
17%
Nőként azt mondom, nagy szarban lennénk, mert ezt a civilizációt férfiak építették és működtetik. A legtöbb nőt nem érdeklik a gépek (vagy egy nagyon picike százalékuk, akiket esetleg talán) hogy működik egy hídemelő, bármilyen gép, nem szeretik a veszélyes, kemény munkát-villanszerelők, építkezésen dolgozók, katasztrófaelhárítók, stb...férfiak..Valamint a nettó befizetők is férfiak, a nők inkább a közszférában dolgoznak. Úgyhogy szerintem egy nagy visszaesés lenne megfigyelhető, de minimum a jelenlegi civilizáció összeomlása.
2020. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
17%

*villanyszerelők


Pl aki felmászik egy villanypóznára, és elvégzi a veszélyes munkát...ott hány nőt látsz?

2020. dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
73%

#42


Ez butasag, minden munkat meg lehet tanulni, meg a kenyszer nagy ur.

2020. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
13%
Ahhoz képest a nőknek eszük ágában sincs ezeket a munkákat elvégezni, ezek közül sokaknak fizikai akadálya is van, illetve sokkal nagyobb kockázatvállalást és egészségkárosodást is okoznak, amit szintén nem szeretnek
2020. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
87%

#45

Persze mert nincsenek raszorulva. Ennyi erovel miert nincsenek ffi mukormosok nagyon vagy miert okes ha egy ferfi nem tud fozni? Miert van tobb női eü dolgozó? Pedig ott is kell àm emelgetni. Miért van több női tanàr talàn a ffiak butàk?

Nyilván azert alakultak a szakmak ugy ahogy mert a tarsadalmi elvarasok is igy alakitottak. Ettol meg nincs olyan h valaki a neme miatt képtelen lenne valamire.

2020. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
81%
#42 Engem férfi létemre egyáltalán nem érdekelnek a gépek, és az sem hogy hogyam működnek. Soha nem érdekelt, és soha nem is fog.
2020. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
#47 talán homoszexuális vagy.
2020. dec. 6. 19:14
 49/57 anonim ***** válasza:
90%
#48 Én eddig úgy tudtam attól homoszexuális egy férfi hogy a saját neméhez vonzódik. Én világéletemben a nőkhöz vonzódtam, szerettem sportolni, férfiasan öltözködtem, és viselkedtem, de úgy látszik mivel nem érdekel a villanyszerelés, autószerelés, és a gyári gépek, ezért homoszexuális vagyok. Köszönöm neked hogy felnyitottad a szemem. Az ég áldja meg a bölcsességed, és az intelligenciád.
2020. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%

#49

Haha mit varsz attol aki ilyen kerdest ir ki.

2020. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!