Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami pszichés probléma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami pszichés probléma lehet amögött, hogy csak a 30-40 éves nők tudnak felizgatni? 22f

Figyelt kérdés
Azokból is a teltebbek, nagy combokkal és fenékkel. A velem egyidős lányok semmit nem váltanak ki belőlem, ha meztelen várnánk arra, hogy a magamévá tegyem őket, még akkor se különössebben.

2020. dec. 4. 22:53
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*várnának
2020. dec. 4. 22:53
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Ami tény, hogy ebben a korban a legizgatóbbak a nők. Mind testileg (már nem kislány és kialakultak a nőies vonások), mind pszichésen (nem királylány és tisztában van az igényeivel).
2020. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Valami akkor pszichés probléma, ha valami gondot okoz az illetőnek, ha probléma. Szóval csak rajtad múlik, hogy az e.
2020. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ízlés dolga, miért gondolod, hogy probléma ez?

Azt mondta neked valaki?

2020. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Sokszor mondták már, h valami problema van velem, és kerdezoskostek a gyerekkoromrol.
2020. dec. 5. 00:17
 6/18 anonim ***** válasza:
Kik?
2020. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ismerősök, barátok, rokonok. A nők, akikkel együtt voltam, nyilvan nem igy álltak hozzá.
2020. dec. 5. 00:35
 8/18 anonim ***** válasza:

Bár én nem érzem gondnak és bejönnek a fiatalabb nők is, de máshogy vonzóak a 30-as, 40-es nők számomra is. Lehet, hogy nem olyan a bőrük például, mint amire vágynak, amilyen volt 20 éves korukban, de engem nem zavar. Inkább nagyon is vonzó, de másképp, mint a feszes 20-as. Sokkal stabilabb vonzalomnak érzem, mint amit egy fiatal láttán tapasztalok. Fiatalra ránézek és "huh, vinném az ágyba". De egy érett, természetes (nem kent, műanyagos) szép 40 közeli nő már többet megmozdít bennem holmi hirtelen szexuális vágynál.

Ettől függetlenül nem hajtok rájuk aktívan, maradok a saját korom környékén. Talán ha kapnék konkrétabb jeleket egytől, akkor lépnék én is.

2020. dec. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az ismerősök és barátok olyan nők lehettek, akik szerettek volna tőled valamit, de nem tetszettél nekik.

A rokonok pedig olyan emberek, akik elvárnának tőled valamilyen párt, tehát ők akarnának téged valamilyennek tudni, amilyennek elképzeltek valakit a családban.

2020. dec. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8: Pedig te vagy a férfi, nálad van a kezdeményezés, illetve nem valószínűsíti egy idősebb nő, hogy egy fiatal férfi komolyan érdeklődik iránta, nem fog kikezdeni vele.
2020. dec. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!