Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz dolog ha valaki 26 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz dolog ha valaki 26 évesen szűz (nő), és úgy érzi jobb ha belemegy egy egyéjszakásba?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2020. dec. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Az a gáz, hogy 26 évesen másoktol várod, hogy megmondják dugj-e egy pasival vagy nem. Nézd, 26 éves vagy, valahogy valamikor már végre el kell kezdened oldani ezt a "pasi ügyet". Oké, hogy a nok nem annyira surun alkalmazzák az egyéjszakás sexet, de azért vannak, akik igen. Menj bele nyugodtan, elvégre a sex élvezet. Nem fogsz semmi féle bunt csinálni, elveszted a szuzességed és megérezheted a sex gyonyoreit. Nem kell kihirdetni magad, ha diszkréten csinálod nem lesz semmi gond. Inkább csak azt tanácsolom, hogy ha már valami egyéjszakásba mész, akkor válassz valami figyelmesebb, kedvesebb pasit, legalább az elso alkalomra, amig elveszted. Es azért majd figyelmeztesd elore a srácot, hogy szuz vagy, hogy kicsit finomabb legyen veled.
2020. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy bele fogok menni ilyesmibe, sokat kell dolgoznom, és alig van szabaidőm, elkeseredettségembben néha gonolok ilyet, és ennek a golognak meg van az oka biztosan.
2020. dec. 3. 18:50
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
Hat ilyen hozzallassal nem is lesz. Ne várd hogy az ajtkdon fognak kopogtatni a pasik, hogy gyere össze velük. Valamit neked is tenned kell értük.
2020. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, őszinte leszek.

Nekem az volt kb 19 éves koromig, hogy őriztem a szüzességem mint valami kincset, mintha az lenne az egyetlen értékem. A "nagy ővel" akartam elveszíteni, mert úgy éreztem ha az első rosszul sikerül, összeomlik a kis álomvilágom. Emiatt csaltak meg (3 hónap után), emiatt maradtam ki rengeteg jó szexuális élményből. Persze mellette minden volt, fétiseket próbáltam ki, ment az orál, de a szexet szentnek tartottam.

Viszont ott 19 évesen elkattant valami. Annyira elkezdett érdekelni, hogy már semmi nem számított. Egyszerűen rájöttem, hogy nem ér ennyit ez a dolog. Mire várok? Kire? Magamat fosztom meg a jótól, én nem kapom meg azt amire vágyom. Ráadásul a pasik nagyon nagy százalékának se jelent valami sokat a szüzesség, inkább fogják fel egy állapotnak mintsem értéknek. Szóval se nekem nem jó, se annak akivel majd együtt leszek? Szuper, de akkor miért is vagyok szűz?! Mire és kire várok??

Ezen gondolatok hatására döntöttem, vagy összejön egy kaocsolat 2 hónapon belül, vagy lefekszem az "orálpajti" exemmel.

Előbbi történt meg, nagyjából 1 hét után lefeküdtünk. Most együtt vagyunk öt hónapja, és imádjuk egymást. Nehezen, de ráhangolódtunk a másikra, megtanultunk a másik testével bánni. Most bánom hogy akkor egy rózsaszín ködben éltem, és a szüzesség témát túlmisztifikáltam.

Ha benned is elkezdődött a "mire is jó ez?!" gondolatfolyam, akkor tégy úgy ahogy a tested-lelked megkívánja. Ha szexelni akarsz szexelj, persze válogasd meg kivel, legyen valami kis bizalom, és nagy mértékű szimpátia. Ne félj attól hogy "mi lesz ha nem lesz jó". Mi lenne? Az első szex sokaknak nem jó. Félsz, nem tudsz úgy ellazulni, de ez természetes. Nem az első az igazán jó hanem a többedik, mikor belejösz, megismered a saját tested és a férfiakét is.

Ha ezt úgy érzed egyéjszakással kéne kezdened, kezdd azzal. De legyél felkészülve arra, hogy nem csak testileg, de lelkileg is rosszul jöhetsz ki belőle. Lehet hogy elkezdesz többet érezni a másik iránt, lehet hogy tesz valamit amivel megaláz, stb. De felnőtt nő vagy, tudsz mérlegelni, és annak fényében (nem) vállalni a kockázatot.

Ne itt kérj segítséget, dönts te magad.

2020. dec. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem
2023. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!