Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy férfi nem szeret elélvezni?

Figyelt kérdés

Már évekkel ezelőtt megfigyeltem, hogy én magát a szeretkezést élvezem: az ölelést, szorítást, simogatást, csókokat stb az egész összképet... viszont elmenni nem szeretek. Pár másodperces gyönyör után ugyanis egy hosszú órákon át tartó, nagyon nyomott és kedvtelen fázis következik. Ilyenkor legalább 1-1,5 napra odalesz a motivációm, erőtlennek és szerencsétlennek érzem magam. Utálom ezt a helyzetet.


Számomra az ideális szex odaadó előjátékot, kb. 40 percnyi digi-dugit és utána pedig szintén odaadó levezetést (csók, ölelkezés) tartalmaz. Volt már olyan partnerem, aki hülyének nézett emiatt, és kérlelt, hogy élvezzek ide, élvezzek amoda... de én mindig megbánom, ha engedek a kísértésnek.

30/F



2020. dec. 2. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Te ilyen vagy, remélem lesz aki ezt tényleg elfogadja.

Én férfiként pontosan az ellenkezője vágyó, nagyon nem élvezném a szexet, ha nem durrannék el valahogy, valahová...de hát nem vagyunk egyformák.

2020. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem nőként valamilyen szinten zavaró lenne.

Habár néha zavaró a sperma is, azért van egyfajta varázsa annak is, hogy elmegy bennem, vagy a számban, vagy a mellemre.

Némelyik izgató, némelyik szimplán jó.


Minden esetre, remélem lesz egyszer egy barátnőd, aki megérti ezt.


Egyébként a 40 perc az előjátékkal együtt? Vagy ez csak a konkrét dugás?

2020. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként én is hasonlóan vagyok ezzel, bár ennyire talán nem kiélezetten. De nekem is többet jelent a cirógatás, előjáték, stb.
2020. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

13:39

Külön a dugás.

2020. dec. 2. 13:51
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

4#

Úristen... utálnám. 40 perc alatt rohadtul kidörzsölődik a hüvelyem, és elunom.

Miért jött manapság az a trend, hogy minden férfi 30+ percet akar bírni?

2020. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszene, főleg a 40 percnyi aktus.
2020. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De akkor jól értem, hogy te el sem élvezel, direkt? Mert az elő- és utójáték, meg az aktus jó a léleknek, de az orgazmus nem hiányzik a testednek?
2020. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A tantrikus szex valami ilyesmi.

Ezt, amit te szeretsz, szerelemből nagyon jó csinálni.

2020. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

14:40

Igen, én megállok az orgazmus közeli állapotban, és nem megyek tovább.

2020. dec. 2. 16:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok nőnek fontos a férfi elélvezése, mert az nekik is egy fontos visszajelzés. De ha a szempontjaidat meg tudod értetni majd egy társaddal, akkor lehet neki is tetszeni fog, és eleve az is hogy te ilyen fajta vagy.

Én szeretek elmenni, de más érdekességekből olvastam a Multiorgazmusos férfi című könyvet. Többszörösen megtalálhatod vaterán is. Abban nagyon sok információ található a taoizmusról. Olvass erről, mert újabb dolgokat fedezhetsz majd fel. 27/F

2020. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!