Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt még olyan aki másodjár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan aki másodjára nem tud elelvezni férfi kent?

Figyelt kérdés
Ha igen mitől lehet. Hiába all fel a répa, nem tudok elmenni másodjára, de altalaba az elsőnél is vissza tartom amíg a csaj el nem megy es csak utána megyek el. A kettő között max 10-20 perc telik el. Nyilvan ha több Órás különbségek vannak az más. Érzésnek jo érzés de valamiert nem jutok el oda.
2020. máj. 17. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Barbi baba párja, Kent egyszer sem tud, mert műanyag.
2020. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én el tudok, de gyorsabban mint elsőre. Érzékenyebb lesz a makkom, így gyorsabban is megyek el.
2020. máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én se tudok elmenni másodjára, csak nálam annyi a különbség, hogy le is lankad. Kell 20 perc, hogy újra menjen, de az is inkább olyan erőltetett. Ez különösen nagy gond számomra, mert az első menetet sem bírom túl sokáig.
2020. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nálam nincs is második menet. Egyszerűen így vagyok összerakva, de az elsőt azt addig húzom, amíg csak akarom.
2020. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!