Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történik, ha beveszem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha beveszem a viagrát, aztán mégsem lesz szex?

Figyelt kérdés
A legtöbb bogyót fél, vagy egy órával az aktus előtt be kell venni ugye. Mi van akkor, ha beveszem, de mégis bármilyen okból kifolyólag meghiúsúl az együttlét? Azt tudom, hogy viagrával is csak szexuális ingerléssel áll fel, de ha mégis véletlenül feláll, akkor utána egy napig nem lankad le? Az elég kellemetlen lenne. Az tény már, hogy szükségem van egy kis segítségre, csak mindig felmerülnek ilyen kérdések bennem.

2020. nov. 30. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs is nő, van ép kezed.
2020. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fegya ***** válasza:
100%
Magától nem fog felállni ,nyugi!
2020. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hoppon maradsz.
2020. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Szivás..Én anno Kamagrát vettem így be..12 órán át állt a fa

.szom..Bent a melóba is..Ku

..rva kényelmetlen volt..20 percenként mentem fa..szt verni..

2020. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4es

Ettől félek én is. Az optimális az lenne, mikor már a csajjal fekszem az ágyban, akkor veszem be. Csak az kicsit ultragáz lenne, hogy lássa, hogy be kell vennem a bogyót...

2020. nov. 30. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be felet vagy negyedet.
2020. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nincs nagy tapasztalatom ezen a téren mert csak egy bogyót próbáltam. De ingerlés nélkül nem volt merevedés, nem kell betojni.

De ha nagyon aggódsz akkor csak fél szemet vegyél be, a hatása ugyan úgy meglesz.

2020. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!