Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi akinek vékonya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi akinek vékonyabb a farka még az enyémtől is?

Figyelt kérdés

Nekem csak 3,2 cm vastag (átmérő).

Van olyan 18+ feletti férfi akinek vékonyabb ettől? És igaz ezt egy nő sem fogja szeretni?



2020. nov. 29. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

Húha, rányomva a kérdésre arra számítottam, hogy megint valami sima átlagos farokméregetős kérdés lesz.

Én nő vagyok, a páromnak 5,6 cm vagy szélesebb. Én elképzelni se tudnám, hogy 3,2-vel legyen bennem valaki... elvégre két ujjal ujjazva is vastagabb a hatás.

Hát, hajrá a társkereséshez. Szexkapcsolatra szerintem ne számíts.

2020. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
5,6. Mérd újra szívem, az pusztán 9 mm-el vékonyabb csak egy sörösüvegnél. Kb. lehetetlen méret. Az enyém 4,4 cm átmérőjű, és már erre is megkaptam nőktől, hogy átlagnál igencsak vastagabb. 3,2 az kb. női dildók, vibrik alsó középkategória. Necces, de ha húzol rá péniszköpenyt, sima ügy.
2020. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Assszongya 5,6 XDDDDDDDDDDDDDDDD
2020. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Nincs, tied a legvekonyabb az orszagban
2020. nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyertél haver.
2020. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5.6 cm vagy szélesebb 😂

kb 5 centi nekem a legszélesebb pontján és már ez is vastagnak számít...erre még több mint fél centi 😂 ne a kólásdobozt mérd le

2020. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj #1, ne foglalkozz a sok kötekedővel! Csak tegyél ki egy fényképet a pasid merev farkáról - mondjuk egy magyar feliratos palackkal együtt! 😉
2020. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Az enyém 4 cm körülbelül, és nem egy olyan lány volt, akinek vékony volt. Optipkailag is elég vékonyka. Szóval na...
2020. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4.8cm-re még senki sem mondta, hogy vékony. Volt akinek vastag volt, mondta hogy az exének 3.5cm volt, és az nem feszítette, azzal jobb volt a szex. Engem nagyon szorított, és nagyon izgatott, de óvatosan kellett vele bánni.
2021. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!