Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit keresnek az Intersparban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit keresnek az Intersparban ilyen csajok?

Figyelt kérdés

Az elmúlt héten 3x voltam a debreceni intersparban. Mind3 alkalommal valami elképesztően szép csajok voltak a pénztárban. Nem tudom leírni de huszonévesek véknyak, mindemellett szép nagy cicik, szép arc(már amennyire látszik maszkban), szép haj.

Esküszöm, hogy modell alkatúak, és legalább 4-5 ilyen csaj van. Nyilván egyszerre egy kettő.


Mi történt, hogy ilyen lányok kezdtek el hirtelen itt dolgozni? Minden héten megyek ida, korábban nem voltak. Illetve az még fontos, hogy ők nem spáros ruhában vannak. Farmer+saját felső. Némelyiküknek nagyon szexi dekoltázzsal.

Ma nagyon hosszú volt a sor, de direkt oda áltam és nem az önkiszolgálóba, pedig alig vettem valamit😅


Tudtok esetleg valamit, hogy mit keresnek itt ezek a lányok?



2020. nov. 28. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%
Azzal, hogy az INTERsparban vannak, az lenne a tippem, hogy néger farokra pályáznak :D
2020. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Haza kellett jönniük Bremershavenből...
2020. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Elfogyott a vendéglátós Sugar Daddy zsetonja. 😄
2020. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Holnap megyek a Malomparkba!

Nem volt ugyan tervbe véve, és útba sem esik, de a mai világban jól jöhet egy kis esztétikai élmény!

2020. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

“Nem azt állítottam, hogy tökéletes vagyok, hanem azt, hogy szép.”


Uh itt lefagytam. Szép mentés lenne, de hiába. A túl szép nem egy simán csak szép kifejezés. De azért lefogadom sminkben szép és smink nélkül csak egy teljesen átlagos.

2020. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!