Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek igaz a mondás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz a mondás, hogy nézd meg az anyját, vedd el a lányát?

Figyelt kérdés
Ti lefeküdtetek volna az anyósotokkal, amikor még fiatalabb volt?
2020. nov. 28. 16:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10-es szedsz vitaminokat? vagy mi a titkod?
2020. nov. 28. 17:29
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az a titkom, hogy későn értem be. Tizen-, huszonévesen nem volt nagy sikerem, mert túl sovány voltam, nulla mellel. Így is volt 1-2 jelentkező, de majdnem 30 voltam, amikor először volt vevő rám egy olyan srác, akihez vonzódni is tudtam. Genetikailag is kislányos vagyok, elég törékeny típus. De csak azóta tetszem magamnak és a férfiaknak igazán, amióta már nem vagyok csontkollekció, ehhez szülnöm kellett egy gyereket, hogy legyen végre valami mellem és rám ragadjon néhány kg. Most vagyok 54 kg 168 cm-hez. Bár ettől még lehetnék koravén arcú, de szerintem az is genetika, hogy nem sok ráncom van és ami van, még az sem zavaró. De az is lehet, hogy azért nem öregedett meg a bőröm, mert nem sok nap érte. Szoliba sose mentem, de a napot is kerültem. Nem azért, mert nem szeretem, hanem mert annyira gátlásos voltam a soványságom miatt tinédzser korom óta, hogy állandóan hosszú nadrágot hordtam 40 fokban is és (még most is így van) és emiatt kerültem a napot. Most nyáron leégtem egy kiránduláson és most először észrevettem, hogy látványosan károsodott az arcbőröm miatta, ezért kezdtem el azon gondolkozni, hogy talán azért maradtam ránctalan majdnem 40 éves koromig, mert alig ért nap? Nem tudom, de lehet, hogy ez is genetika, apai nagymamám volt ilyen típus. Időnként szedek vitamint, de igazság szerint elhanyagolom magamat és sose törődtem túl sokat a külsőmmel.
2020. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha nem ér nap, honnan pótlod a D vitamint?
2020. nov. 28. 19:07
 14/16 anonim ***** válasza:
Időnként szedek D vitamint tablettában. Rendszeresen kéne, de padlón vagyok egy ideje, nem foglalkozom magammal.
2020. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Volt olyan anyós, akit 40-50es korában is simán dugtam volna, de a többség igazi tipikus magyar anyuka volt.
2021. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Angéla és Patrícia bármelyiket tolnám
2021. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!