Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az a mondás hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a mondás hogy egy lányról "le kell beszélni" a bugyit?

Figyelt kérdés

Amiatt kérdezem mert én nem vagyok az a sokat beszélő fajta. Meg szerintem egy barátnőnél nem a beszéléstől hanem a szeretet, szerelemtől jön le a bugyi.

Szóval ha nem vagyok beszédes és nem vagyok annyira vicces attól még láthatok meztelen lányt?


2020. jan. 6. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet illetve a szerelem nem jön létre ha csendben ültök egymás mellett.

Ha barátnőt akarsz akkor intellektuálisan kell passzolnotok, kell hogy jó, tartalmas beszélgetéseitek legyenek. Máskülönben mi miatt szeretne beléd ha alig tud rólad valamit, ha alig beszéltek? Egy kapcsolatban nem elég a külső.

Ha pedig egyéjszakásat akarsz, szintén nem fog veled elmenni szobára ha rákacsintasz. Ott szintén jó dumára van szükséged hogy becserkészd.

2020. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
épp az előbb válaszoltam ezzel a szöveggel egy kérdésre,így kissé megszólítva érzem magam :D visszakérdezek: hogy képzeled a szerelem kialakulását,vagy bármi egyéb létrejöttét egy lánnyal,ha nem dobod be magad,nem veszed le a lábáról,hogy alakuljon ki bármiféle interakció ha nem előzi meg azt egymás közti kommunikáció? mivel,és hogyan akarod bizonyítani a szerelmednek hogy érdemes vagy rá? be kell bizonyítanod a lánynak hogy te vagy a jó választás,és ehhez szavak kellenek többnyire. meztelen lányt pedig jó eséllyel bárhol láthatsz,legfeljebb pénztárcádba kell nyúlnod érte
2020. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
A lányok minden este leveszik a bugyijukat. Neked az a dolgod, hogy próbálj olyankor a szennyestartó közelében tartózkodni. :D
2020. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Én a barátnőmről konkrétan ledumáltam a bugyit nem egyszer, még az első randink előtt. Addiktívan tapadt a messengerre és itta a szavaim. Az első talin is húztam az agyát, igaz akkor még csak csók volt, de rongyosra ázott, én meg még ugrattam is vele. A második talin azt mondta ha nem fekszem le vele aznap, akkor megkattan. Ja, szóval a kérdésedre a válasz igen. Nyilván nem ő volt az első, szóval azért tapasztalat teszi a mestert.
2020. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
#4 Ez randi volt vagy egy terv?
2020. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Ha valaki annyit dumal, mint egy reluxas vagy barmi ugynok, biztos, hogy a legjobb pasit is fakepnel hagyom.

Minel inkabb eroltetett, annal rosszabb.

Lehet zavartan is hallgatni es lehet ugy is, hogy az titokzatos es vonzo.

2020. jan. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem szeretem ha valaki sokat dumál és viszolygok ezektől a tipikus flörtölős szövegektől, ez nem a bugyimat hozza le hanem a cinikus énemet elő...

Vegye le a bugyimat, égjen a testem ha hozzám ér és nézzen rám úgy, hogy attól tocsogjak, a száját meg fogja be.

2020. jan. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A romantikus westernfilmekben jól működik a hallgatag cowboy, aki a tetteivel beszél. A valóságban alig-alig fordul elő, hogy alkalom legyen illyesmire, meg aztán nem mindenki tud elég jól lovagolni, meg lövöldözni. Így azután nem marad más: el kell mondanod, amit érzel. Meg fogsz lepődni, működik! A lányok vágynak rá, és hálásak érte, ha megtudják hogy vonzóak. De a legtöbbnek jó érzéke van hozzá, hogy észrevegye, ha a szavak hamisan csengenek.

Legegyszerűbb, ha igazat mondasz... :-)

2020. jan. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a lényeg, hogy sokat beszélj, mert az fárasztó egy idő után, ha valaki túl sokat beszél. Inkább az a lényeg, hogy mit mondasz.
2020. jan. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Sokaknál nem a "duma" jön be, hanem az amilyen a srác. Természetesen kell viselkedned és beszélned, de ha többet szeretnél tőle annak egyértelmű fizikai és szóbeli jelét kell adnod! Szóbeli az pl. ha dicséred, bókolsz neki. Elhívod randira. Fizikai ha megérinted, meg fogod a kezét, simogatod. Ha eljutottatok a csókig, akkor az egyik kezeddel fogd meg az arcát, a másikkal szorítsd magadhoz, majd egy kis idő után markold meg a fenekét. (Talán nem első randin, de ki tudja:) személyfüggő) Ha nem ellenkezik, akkor szépen lassan felfelé menjen a kezed és óvatosan simogasd a melleit. Ha ez is beválik, akkor sínen vagy:) Lenti simogatás, bugyi lehúzás és jöhet a kényeztetés :D Egy kis előjáték kellhet, szóval ne egyből farok betolás legyen, hanem csókolgasd, simogasd a testét és izgasd kézzel, szájjal a csiklóját, a mellbimbóit.
2020. jan. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!