Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az a mondás hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a mondás hogy egy lányról "le kell beszélni" a bugyit?

Figyelt kérdés

Amiatt kérdezem mert én nem vagyok az a sokat beszélő fajta. Meg szerintem egy barátnőnél nem a beszéléstől hanem a szeretet, szerelemtől jön le a bugyi.

Szóval ha nem vagyok beszédes és nem vagyok annyira vicces attól még láthatok meztelen lányt?


2020. jan. 6. 23:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Inkább az a lényeg, hogy mikor és mit mondasz, nem az hogy mennyit beszélsz!!
2020. jan. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

egy lányt el kell csábítani és ezt több féle képpen lehet, vagy szavakkal, vagy tettekkel, de szavakkal gyorsabb és könnyebb.

Azért, mert te inkább tettekkel szeretnéd ezt megtenni, nem jelenti, hogy nem fog sikerülni, max kicsit nehezebb lesz.

2020. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!