Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vannak ennyire elszállva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ennyire elszállva maguktól a lányok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 11:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
73%
Prblkozz máshol, a legtöbben nem örülnek egy Facebookos megkeresésnek. Ha már Facebook, vannak erre való csoportok és különböző társkeresők
2020. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Minek írogatsz másokra facebookon? Menj regisztrálj társkeresőre... szerintem baromi irritáló amikor egy régi ismerősöd elkezd próbálkozni aztán az udvarias lekoptatás se segít. Honnan tudod hogy egyáltalán valaki társat keres? Vagy hogy egyáltalán valaki heteró? Vagy hogy egyáltalán akire ráírsz nincs-e alakulóban valakivel csak még nem tették közzé?
2020. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem régi ismerős, ha visszajelöl csak akkor irok
2020. nov. 28. 12:37
 24/28 anonim ***** válasza:
63%
Sokan igazolnak vissza attól, hogy nem ismernek. Ez nem jelenti hogy ismerkedni is akarnak
2020. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Akkor miért igazol vissza ha nem ismer és nem is akar megismerni?
2020. nov. 28. 12:42
 26/28 anonim ***** válasza:
83%
Kérdés, hogy biztos a lányoknál van-e a gond. Bár alapból, normál esetben nem FB-n kéne ismerkedni, hanem úgy overall a valóságban.
2020. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
80%

Vannak bunkó lányok és vannak kedves lányok. Ahogyan vannak bunkó srácok és vannak kedves srácok. Az a szintű általánosítás, amit a kérdésedben írtál a lehető legostobább dolog, és önmagában kizárja annak a lehetőségét, hogy te normális srác vagy, holott a normális lányok a célod, nekik (nekünk) viszont nem fog kelleni olyan, aki így vélekedik egy egész nemről.


Ha vissza is jelöl, sose fogom megérteni, hogy miért ismerkednek egyesek Facebook-on, holott nem arra való és miért olyan lánynál próbálkozol, aki egyrészt semmilyen formában nem jelezte, hogy nyitott párkapcsolatra (lehet van párja, lehet leszbikus, lehet nem keres) és semmit se tudsz róla?


Én nem hiszek az internetes társkeresésben (bár láttam már pozitív példát), szerintem sokkal előnyösebb, ha a való életben ismerkedsz. Például van egy hobbid, érdeklődésed és eljársz egy ehhez kapcsolódó közösségbe. Kapásból lesz ott egy társaság, akivel egy azonos pontotok már rögtön van.


Ha pedig ragaszkodsz az internetes ismerkedéshez, akkor miért nem mész fel egy társkeresőre, ahol az emberek ismerkedni vannak fent, így azonos a cél? A halálom, amikor Facebook-on és Instagramon teljesen ismeretlenek próbálkoznak be, holott a már leírt dolgok miatt alapvetően esélytelen. Aztán persze én vagyok elszállva, hogy nemet mondok és tiltom őket. (Mert amilyen szinten egyesek képtelen elviselni a nemet, az már őszintén szánalmas.)

22/L

2020. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
35%
27 Nem a netes ismerkedéssel van baj. Ti nők a való életben sem vagytok másabbak. Persze tényleg vannak kivételek, de a többségük tényleg csak jaj. A mai felfogás a szánalmas tudod. Egyre kényelmesebb a világ és egyre hülyébbek az emberek. Ezt te is tapasztalhatod, ha nem csak nemekre osztjuk a dolgot. Na de visszatérve, szóval a nőkkel is sok baj van akkor élőben is. El vannak szállva, de egy valamihez jól értenek. Biztos nem egyre gondolnánk na de mindegy. Azt hiszel amit akarsz és a valóság az amit tapasztalunk.
2020. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!