Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő aki fizet a szexért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki fizet a szexért?

Figyelt kérdés
Volt itt egy kérdés hogy mit várnak el a nők a férfiprostiktól, a nagy farkat és a jó kinézetet irták, nekem mindkettő megvan. Hol tudnék elindulni?

2020. nov. 27. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Van, 60 év felett.


60 év felett bármelyik nő talál magának dugópartnert nulla energiabefektetéssel.

2020. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Hirdesd magad!
2020. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Hírdetheted magad roszlányokon, vagy eropoliszon. Ha van gusztusod hozzá, mert nem a jó de még csak nem is az átalgos nők fognak keresni. De javarészt melegek.
2020. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

A legtöbb pasi ingyen kapható egy kis huncutkodásra, így elég kicsi az esélye hogy majd pont egy fizetőst választanak helyette. Nagyon kiemelkedőnek kell lenned hozzá.


Amúgy rosszlányokon láttam (hetero) pasikat, sok kommenttel meg pozitív visszajelzéssel, szóval nem lehetetlen vállalkozás.

2020. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy szép, vagy akar átlagos de még egy átlag alatti is könnyen tud szexhez jutni.

Arra készülj, hogy a kuncsaftjaid ocsmányak lesznek. Max kellemeset csalódsz néhanapján.

Ha pedig fiúkat is vállalsz akkor több esélyed van pénzhez jutni

2020. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Márpedig van olyan nő aki fizet a szexért, nem kell 60 + mamának lennie. Egyszerűen elég az hogy van egy 40 éves igényes karrierista nő akinek nincs kedve /ideje ismerkedni ezért a könnyebb utat választja. Kinéz magának egy 30as kockahasú , nagyfarkú palit aztán hazaviszi 1 napra. Sok nő van akik azért választják ezt az útat mert nem akarnak buliból valami idegent hazavanni, úgy vannak vele hogy ez sokkal tisztább és biztonságosabb, ráadásul ilyenkor ők vannak a középpontban csak az ő kielégülésük számít. Rosszlányokon férfiak is hirdetik magukat.
2020. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem. Nincs olyan randa nő, aki ne kapna ingyen bármilyen pasit alkalmira.

Egyszer regeltem egy társekerőse kíváncsiságból, egy nagyon randa, kiélt, fogatlan, dagadt orosz macát tettem fel. A szövegben azt írtam, hogy bármit vállalok. Senkire nem írtam rá, de megszámlálhatatlan sok levelet kaptam mindenféle korú, külselyű és végzettségű fickótól az idős tatáktól kezdve a helyes, sportos fiatal pasikig. Szóval tényleg nincs randa nő.

2020. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbb nő elég ha csak szétteszi a lábát, és máris egy városnyi férfi hever a lábuk előtt. Meg sem kell eröltetniük magukat.
2020. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Meglepő módon, van.

Nem is kevés!


És akármilyen furcsa is, a hagyományos dolgok a mérvadók (bakker, azért ne a gyakori egyik kérdésénél adott válaszokat vegyük alapul a "nőktől" (szinte fogadni mernék, hogy az ott, magát nőnek kiadó válaszolók fele nem az)).


Én magam is hirdetek. Mondjuk már régen túlléptem a rosszlányok szintjén és nemzetközi oldalakon vagyok fent.

A főbb pontok, amiknek hatása van:

Szemek: mint Alain Delon (plusz hosszú a szempillám, amit imádnak a nők)

Mosoly: mint Chris Hemsworth

Hang: fiatal Morgan Freeman és Kautzky Armand keveréke

Stílus/viselkedés (telefonban is érzékelhető): mint Graham Norton a meleg vonal nélkül


A testem átlagos, a farokméretem sem kiemelkedő (bár az tény, hogy használni viszont tudom, soha nem távozott tőlem nő orgazmus nélkül).

---


A #6 pedig relatív jól leírta. Nem csak 40-ig lehet lemenni. Van a látogatók közt 20-as, 30-as is bőven. Főképpen olyanok, akik ahogyan mondta, nem akarnak kapcsolatot, viszont egy akárkivel sem akarnak összegabalyodni, mert ha már belemennek egy alkalmiba, még ha pénzért is, inkább olyan legyen aki viszont azon a heti/havi egy alkalmon el is juttatja legalább 1x a csúcsra, úgy ahogy neki jó, és nem kell kompromisszumot kötnie.


Van több visszatérő vendégem is (a legidősebb közülük 36), aki kifejezetten szép arccal, 80/55/75 körüli alkattal, hosszú combokkal rendelkezik, általában pedig munkából jönnek, főképpen késő este, vagy kora reggel, kiskosztümben, blézerben, blúzban, tekintve hogy irodai, diplomás dolgozók. De nekik az a fontos, hogy meneteljenek előre a ranglétrán.

Nem akarnak pasival/családdal foglalkozni, csak reggel bejönnek, legyen egy jó óra egy orgazmussal, és megy a dolgára, kivirulva, ami a tárgyalásokon is jót eredményez. Vagy épp fordítva, este egy nehéz nap után akar egy orgazmust, beugrik, utána úgy megy haza aludni, hogy nem csak a stresszel van tele a feje.

2020. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!