Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Gáz, ha én nem rajongok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Gáz, ha én nem rajongok a kutya pózért?

Figyelt kérdés

Bármire nyitott vagyok, szeretek is kísérletezni pózok terén is. De jobb szeretem az intimebb pózokat, amikor szemben vagyunk egymással. Pl. misszionárius, ágy/fotel/rekamié stb. szélén belém ül szemből, levegőben felkapva szemből, falnál ugyanígy, max ott hátulról. Lovaglót imádom. Max fordított lovagló még, meg ha hason fekszik és rajta én felül, esetleg még azt, hogy fekszik rajtam háttal, és alulról dugom, közben a csiklót masszírozom. Lényeg, hogy a kutya nekem nem annyira vonzó, mert túl rideg. Amazon póz csodás , kanál még oké, de több ne, ami hátulról van.


32F


2020. nov. 27. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Gáz
2020. nov. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Mindenkinek megvan a személyes preferenciája.


Én sem szeretem a kutyát.


21/N

2020. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Amíg nem kerülünk össze, addig nekem nem gáz. :D

Vannak sokkal jobb pózok is, de azt is szeretem elvétve.

2020. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Izlesek es pofonok! Mindenki mast szeret, sot, partnere valtja, hogy kivel melyik a kellemesebb.

Pl. az exemmel nem szerettem, ha en vagyok felul, a mostani paromnal szeretem, mert jobban ingerel. 😀

2020. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A farkas pózt jobban kedveled ?
2020. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!