Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti már mentetek bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti már mentetek bele úgy alkalmi kapcsolatba, hogy korábban nem is gondoltátok volna magatokról, hogy egyszer megteszitek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen
2020. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen
2020. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Lányként nem gondoltam volna, hogy majd nőként belemegyek ilyesmibe, sőt, azt végképp nem gondoltam volna, hogy egyszer szerelmes leszek egy házas férfibe, mert a foglalt férfiak számomra egy másik bolygón léteztek, képtelen voltam férfiként tekinteni rájuk. Aztán gondolom, ahogy a saját házasságom kudarcba fulladt és leértékelődött bennem a házasság egyfajta gazdasági érdekszövetségre, úgy értékeltem le onnan mások házasságát is és onnan kezdve eltűnt belőlem a gát, ami megvédett attól, hogy házas emberre férfiként tekintsek.
2020. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Hogy elmagyarázta már a hármas, hogy ribizli. Nem gyenge!


F, 39, házas

2020. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Bámulatos, mennyire tudnak érveket gyártani, ha saját botlasaikat kell mentegetni.

Ahelyett hogy egyszerűen leirta volna, kívánta az új f...t.

2020. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mentem bele.
2020. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Hát, általában ez így néz ki. Legalábbis, a fiatal lányok 99%-a úgy képzeli el a dolgokat, hogy majd lávcsi, kapcsi és hasonlók. Aztán később változik a dolog.
2020. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!