Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análra hogyan készítsem fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análra hogyan készítsem fel magam mind testileg, mind lelkileg? 21L

Figyelt kérdés

Első alkalmam lesz és kicsit izgulok. És érdekelne hogy milyen bugyit vagy fehérneműt javasoltok hogy meglepjem a párom?


Illetve én sajnos elég hasfájós vagyok, ez kihathat az anális szexre?



2020. nov. 24. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Baratnom analpluggal kezdett baratkozni a gondolattal.

F

2020. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem a fehérnemű fogja kevésbé fájdalmassá tenni az eseményt....
2020. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is pluggal kezdtem an már azóta több méretben is itthon.

Ne izgulj, ha a párod hagy elég időt az előjátékra, és a síkosító is kéznél lesz, akkor nem fog fájni és még élvezni is fogod.

Viszont ajánlom, hogy előtte tisztálkodj azon a területen. Én intim zuhanyt használok előtte.

2020. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked annyi dolgod van, hogy wc-zel, és tisztálkodsz előtte.

Az összes többi a partneren múlik.

Izgasson, kényeztessen ott is.

Türelem, fokozatosság, izgatás.

Nekem ez a "recept" vált be a csajoknál.

Ha ügyes, simán, és egyszerűen, élvezetesen fog működni a dolog.

De semmiképp se feszülj rá a sztorira nagyon, csak lazán. 😉

Jó partit 👌

F

2020. nov. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
+ egy üveg bor
2020. nov. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt anno csávónak írtam le.


Elsõ alkalommal én személy szerint nem javaslom azt, hogy a farkaddal belé hatolj. Kezdésnek a pároddal vegyetek egy forró fürdõt (de a víz tényleg legyen olyan forró, hogy elfárassza és felhevítse a testét). Fürdés elõtt kösd be a szemét és mosd meg a testét. Utána karold fel, töröld meg, majd vidd be az ágyba. Fektesd kényelmesen hanyatt, majd olajjal masszírozd át a felhevült testét. Ez tényleg masszírozás legyen, kellõ idõt rászánva és ne erotikus masszázs legyen, hogy csak a punciját masszírozd. Amikor már érzed, hogy nem feszült, az egyik olajos mutató- vagy középsõ ujjadat finoman csúsztasd a popsijába. Ne mozgasd, ne csinálj semmit se vele, csak tartsd ott. Próbálja meg nem megszorítani az ujjadat. Mellette izgathatod a csiklóját, ujjazhatod a punciját. Ha sikerül ellazultnak maradnia, akkor a popsijában lévõ ujjaddal kezdd el masszírozni a gátat a végbél és a hüvely közt. Ne ki-be húzgáld az ujjadat, csak masszírozd vele. Aztán kipróbálhatjátok, milyen, amikor ki-be húzogatod az ujjad. Viszont ezt elõször csak lassan. A puncija és a popsija izgatásával próbáld meg elélveztetni. Elsõ alkalomra legyen elég ennyi.


A beöntést pedig csinálhatja a lány zuhannyal vagy erre alkalmas eszközzel. Ha elõször csinál beöntést, én semmiképpen sem ajánlom a zuhanycsöves megoldást. Menjen be inkább a legközelebbi gyógyszertárba és 1500 Ft-ot a saját biztonságára szánva vegyen egy tartályos beöntõkészletet:

[link]

Van ilyen körtés is, de azzal túl sok vizet nem tud egyszerre bejuttatni (viszont olaj beöntéséhez nagyon jó):

[link]

Azért biztonságosabb ez elsõ alkalommal, mert így megismerheti a testét, hogy mennyi vízzel érdemes csinálnia.


A zuhanycsöves módszerhez - mivel a nagy víznyomás kárt tehet benne - érdemes venni csõre szerelhetõ fejet:

[link]

És egyébként is javaslom, mert kényelmesebb. Viszont hazai szexshopokban legalább 8000 Ft-ba kerül. Ha nem akar ilyenért pénzt adni, akkor csavarja le a zuhanyrózsát és vegye ki a zuhanyrózsa csatlakozójából a tömítést (nehogy belé kerüljön véletlenül).


A módszer amúgy nagyban hasonló az összes eszköznél. Kellemesen meleg vizet kell magába engednie. Vigyázzon vele, mert ami a kezének pont jó, a fenekénél iszonyatosan forró lehet! Engedje magába a vizet addig, amíg nem érzi, hogy feszül. Ekkor hagyja abba, tartsa magában a vizet és várjon egy pár percet, hogy oldódni tudjon benne az "anyag". Utána a WC-n ürítse ki magából. Utána jöhet a következõ. Addig ismételje, amíg tiszta víz nem jön belõle. Ne lepõdjön meg, ha egyre több vizet tud magába fogadni. Zuhanyosnál mindig addig engedje magába, amíg feszülést nem érez. Elõfordulhat, hogy nem tudja az összes vizet kinyomni magából. Éppen ezért beöntés után várjon legalább fél órát.


Olajos beöntést kétszer érdemes végezni, legelsõ beöntésnek illetve utoljára. Az olajat (ami lehet pl. olívaolaj) fecskendezze magába (pl. a fent linkelt körtés beöntõvel), majd vízzel mélyre tudja juttatni. Síkosítóként is nagyon jó, mert az olaj egy része a bélfalhoz tapad és csak lassan csordogál lefelé.

2020. nov. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!