Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szerezzem meg a pasit,aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg a pasit,aki csak egóból szórakozik velem és szívjuk egymás vérét? De énis bejövök neki!

Figyelt kérdés
Van egy srác,közel 4éve ismerem,régen komolyabban szerettem volma vele ismerkedni,de nem hozzámvaló! Március óta beszélgetünk,találkozunk,témázgatunk,hülyéskedünk és flörtöl velem erőssen,de mire odajutnánk,hogy találkozunk és szexelünk mindig lemondja. Egyszer így,máskor úgy viselkedik! Én csak szexelni akarok vele,nyáron randira is hívott de csókig és pettingig jutottunk! Azóta tervbe van az ismétlés,és idegesítő,hogy allandóan van valami kifogása. Már nem is a pasi tetszik annyira,hanen hogy elérhetetlen és szívja a vérem. Nagyképű amúgy,szerintem az jönbe neki,hogy tudja vagy gondolja,hogy szórakozhat velem,mert úgyis adok neki még egy esélyt. Hogy szerezzem meg? Hogy viselkedjek vele,hogy ne mondja le? Gondolkoztam azon is,hogy ha semmibe nézem hátha észreveszi,hogy nem kaphat meg és fordulna akocka? Mit csináljak? 23/L 29/F
2020. nov. 23. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

vedd semmibe, esetleg tedd féltékennyé

ha erre lép, akkor jó, ha meg nem, akkor csak szórakozott, és nem lett volna lehetősséged vele a szexre

így előbb utóbb meg fogja unni a játszadozást

2020. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer már volt olyan,hogy semmibe vettem és mondtam hagyjuk egymást és nen hagyta! Ujra probálkozott és akkor kezdte megint a próbálkozást! Lehet több ideig kellett volma így viselkednem vele?
2020. nov. 23. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

igen, állj ellen neki

élvezi, hogy bármikor megkaphat, és ha csettint már ugrassz is

2020. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szexelni sem akar veled. Mit akarsz tőle? Úgy lerombolja majd az önbizalmad, hogy csak lesel mi a franc ez? Kifogasokat keres... valszeg teljesíteni sem tud. Az alapokat sem. Szorakozó hülyegyerek. Hagyd.
2020. nov. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!