Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hímsovinisztából szubmisszívvé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hímsovinisztából szubmisszívvé váltam? Miért?

Figyelt kérdés
Régen eléggé utáltam a nőket, egyszerűen frusztrált az, ha egy nő jobb nálam valamiben, frusztrált az, ha egy nő jobban keres nálam, frusztrált ha eredményes sportban, vagy ha bármit is jobban csinál nálam. Úgy voltam vele, hogy a nőnek inkább a konyhában lenne a helye. Egyszerűen frusztráltak az erős nők és rettegtem tőlük. De most ez a rettegés átcsapott szexuális vonzalomba... már nem akarok küzdeni ellenük, csak azt akarom, hogy egy erős nő alárendeltje lehessek..

2020. nov. 21. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Mindig is az voltál. Te nem a nőket utáltad, hanem saját magadat amiért gyenge voltál.

Ha rájöttél mire vágysz, végre megszabadulhatsz a démonjaidtól.

2020. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez.. már gyerekkorom óta "bántottam" a lányokat.. piszkáltam agresszív voltam velük stb. Aztán a barátnőimmel is, mindig úgy viselkedtem mint egy igazi tapló, mindig megbántottam őket (fizikailag persze sose bántottam őket, de lelkileg meg mások előtt annál többet)


Melóhelyen beálltam a hímsoviniszta főnököm mellé aki hihetetlen módon lenézett minden nőt és mindenben neki adtam igazat, röhögtem a poénjain, meg gyártottam én is a megalázó vicceket, megalázva ezzel jópár nő munkatársamat.


Aztán egy szexkapcsolatban egy rendkívül nyitott, intelligens és gyönyörű (és a legfontosabb, h domináns) lánnyal kipróbáltam a bdsm-nek, meg úgy a hétköznapi életnek azt a felét is amikor a nő irányít, megaláz, használ engem... Előtte, nem véletlenül, mindig nagyon messziről kerültem ezt a témát, tabuként tiltva volt, minden előző barátnőmmel! Mert sztem tudatalatt tudtam h ha csak egyszer sor kerülne rá azonnal behódolnék.. És így is történt

Tizenvalahány év megalázását és fájdalmát kaptam vissza abban a pár hónapban, annyi különbséggel h ezt mindketten élveztük.. de egyszer és mindenkorra a rabjává tett.


Azóta el se tudom képzelni máshogy az életemet. Lassan már kétségbeesetten keresem a domináns partneremet, bár már voltak ígéretes jelek, de még nem találtam meg az igazit.. Közben fizetős "szolgáltatókhoz" járok..

De egy dolog biztos, hogy mennyire ironikus, hogy régebben lenéztem és kigúnyoltam a "nőket" és most azért könyörgöm h a csizmájuk talpát nyalhassam tisztára.

2020. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert beteg az elméd, én csak azt kívánom neked hogy nő a közeledbe ne kerüljön soha, attól hogy ezt a gyűlölködő hozzáállást így kompenzálod, még ugyan úgy gyáva vagy és bántalmazó.
2020. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mindig is szub voltál, csak eddig tudat alatt, mert a tudatos elméd számára nem volt elfogadható.
2020. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!