Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van sok 18 év feletti szűz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok 18 év feletti szűz?

Figyelt kérdés

Főleg fiúknál nem értem. Mert a lányok sokszor várnak, azzal akarják akikbe szerelmesek meg ilyenek. De a fiúknál ez nem annyira igaz. A mai világban nagyon könnyen lehet szexre lányt találni.

Mi az oka,hogy mégis ilyen sok szűz fiú van? De még ha ne mis az akkor is nagyon kevés a szex az életükben. Én biztos nem tudnék így élni. Addig próbálkoznék amíg nem találok valakit.


2020. nov. 15. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

"A mai világban nagyon könnyen lehet szexre lányt találni." - igen, a rosszlányokon, vagy a szemétégetőnél meg a Soroksári útnál ... csak az pénzbe kerül.

Free action-re a lányoknak valóban könnyebb szexre bárkit találni. A fiúk döntő többsége sajnos nem jut át a lányok irdatlanul kegyetlen szűrőjén. Külső, stílus, anyagi helyzet, velük kábé azonos szintű intelligencia, illetve irányíthatóság.

Ez vonatkozik elsősorban sztenderd kapcsolatra, de ugyanúgy szexpartnerire is!

2020. nov. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne könnyű???Ha nem vagy tenyésztett szépfiú nagyon nehéz.Nálunk középiskolában 18 év környékén ballagás környékén a fiúk 80%-a szűz volt.Persze mindenki dugott volna de ha 18-20évesen is úgy nézel ki mint egy 15-16 éves akkor piszok nehéz.
2020. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Próbálkoztam Én is aztán elegem lett az állandó elutasításból meg a jó fej vagy de legyünk inkább barátok szövegből.Nem könyörgök senkinek eljártam prostikhoz.
2020. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt van inkább sok, mert vvalamiért fontosnak érzik megkérdezni hogy nem-e gáz.
2020. nov. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!