Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy egy 20 év feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy egy 20 év feletti szűz fiút minden lány kerül?

Figyelt kérdés
Tudom az hogy szűz vagyok nem látszik rajtam de az ahogy viszonyulok a lányokhoz az igen. Eléggé félénk vagyok a lányoknál meg úgy mindenkivel akit alig ismerek. Meg mindig azt gondolom hogy én úgy sem kellenék egy lánynak mert úgy is találnak nálam jobbat, hiába vagyok emberileg normális, nekik nem ez kell.
2020. szept. 28. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, nincs rád írva.
2020. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2020. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem unod még a siránkozást?
2020. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha 25 elmúltál, és az elején kiderül, akkor rögtön eltűnek. ha szex után derül ki az más helyzet. de a konkrétan így kezdesz hogy szűz vagyok, akkor igen kerülnek
2020. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hányszor fogod még kiírni?
2020. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Egyszer barátnőmmel csak a hecc kedvéért kifogtunk egy ilyen csendes srácot.

Nyomultunk meg felhúztuk.

Igazából minden rajtunk múlt annyira szerencsétlen volt.

2020. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak akik itt nyafikáznak fiucskák
2020. szept. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ohh, jóhogy nem már 15 évesen. :D


1. Állj le, fiatal vagy még.

2. Ne görcsölj rá, elmondom neked, a reklámok és a média ellenére, van akinek bejon/értékeli, hogy szűz vagy és helyzetekben úgy is viselkedsz. Viszont! Nem összekeverendő a nyamnyilasaggal, mikor már lassan a lány adja a szádba a szót.


N

2020. okt. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!