Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb srácok, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb srácok, nektek zavaró lenne ha a barátnőtök még szűz lenne? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Jövőre megyek egyetemre, de néha eszembe jut hogy ha ott lesz barátom, nem-e fogja őt zavarni hogy szűz vagyok, hisz a velem egykorúak már ilyen szinten tapasztaltabbak. Azért én sem vagyok ártatlan, csináltam már ezt-azt de nem mondanám magam annyira tapasztaltnak mint néhány korombeli. Volt már barátom is, meg udvarolgattak pasik is, de sosem volt bennem az a késztetés hogy én most vele le akarok feküdni és vele akarom elveszíteni. Nem mondanak csúnyának és én sem mondom magam annak, szóval nem ez lenne a probléma, hanem szimplán csak így alakult.

Főként egyetemista vagy korban ahhoz közel álló pasik válaszát várom, de más normális választ is szívesen meghallgatok.

18/L


2020. nov. 13. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

27 vagyok, voltam együtt 20 éves szűz lánnyal kapcsolatban, 8 hónapig, végül szűz is maradt


ha valaki nem akar olyan szintű testiséget amit én, akkor nem passzolunk, nem lenne a barátnőm :) nem zavar, ha valaki szűz akar maradni, de az eltérő igények miatt nem egymást keresnénk ennyi

2020. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Nem zavarna sőt lelkesebb lennék.

Fiatal srác vagyok ha van kedved ebben a zűrös időben ismerkedni írj pls!

2020. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

Senki nem mondta hogy szűz akarok maradni, csupán annyit írtam hogy eddig így alakult

2020. nov. 13. 12:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lenne probléma, sőt!
2020. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne zavaró!Ne érezd magad rosszul mert hasonló korúak közt van tapasztaltabb,ne hagyd hogy frusztráljon ez az érzés.Minden ember más mindenki más korban máshogy igényli a szexuális életet.Valószínű hogy ha neked lesz majd pasid és elmondod ezt neki is meg fogja érteni és úgy áll hozzád.Melyik pasi nem örülne ha ilyen barátnője lenne??
2020. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem hátrány , inkább megtiszteltetés hogy ilyen vagy.
2020. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna, járnék ilyen lánnyal szívesen.
2020. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Számomra nem lenne zavaró. De az a helyzet hogy ha a megfelelő személyt találod meg akkor azt sem fogja zavarni. Ha pedig zavarja akkor azt jelenti nem a megfelelő személy. Aki szeret szuzen is az meg fog erdemelni:)
2020. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Engem zavarna. Épp elég lányt tanítgattam már. Elég volt. Inkább egy tapasztaltabbat valasztanek.
2020. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Örülnék neki

20/f

2020. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!