Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom mindig csak anált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig csak anált akar. Mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon szeretem a barátom. Szeretnék a kedvére tenni mindig, mert imádom őt.

Nem élünk együtt csak hetente párszor találkozunk, de mindig a popsimat használja... . Jó vele a szex, de így nem tudok elélvezni és már nagyon nagyon hiányzik hogy elélvezhessek rendesen, emiatt folyton rámászom.

Hogy tegyem neki kívánatosabbá a puncimat?


2020. nov. 8. 17:02
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

30 Köszönöm én is így érzem.


29 Nem szokott. Behatolástól el tudok élvezni főleg ha nem volt sokáig előtte, de direkt nem csinálja mert azt mondja szereti ha kívánós vagyok.

2020. nov. 8. 21:30
 32/37 anonim ***** válasza:
39%

"Attól hogy valaki nagyon szereti az anált attól még lehet szerelmes!"


Szerintem szedd össze az összes szövegértési készségedet, és fuss neki még egyszer annak a hozzászólásnak, amit nehezményezel, illetve kritizálsz.

2020. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

“Drága az amit a párod művel, azt úgy hívják, hogy önzőség”


Oké ezt végig futottam. Kérdés?

2020. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
40%
... esetleg ha te már elélveztél, akkor rakja át, előtte csak punciba :P
2020. nov. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
60%

" “Drága az amit a párod művel, azt úgy hívják, hogy önzőség”


Oké ezt végig futottam. Kérdés?"


Ha ezzel a 32. hozzászólásra reagáltál, akkor már csak azt kéne értened, hogy mire írta valaki, hogy önzőség, amit a párja művel, és miért kérdeztem én meg, hogy vajon a barátja is szereti-e őt, vagy egyirányú a dolog.

2020. nov. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
60%

#29

Sztem ez gaz. Lehet h te erre gerjedsz hogy a parod nem hagy elelvezni de hacsak nincs ilyen jatekotok egymassal a parod sztem pusztán marha onzo.

2020. nov. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
36%
Keress egy hetero hapsit!
2022. júl. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!