Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom mindig csak anált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig csak anált akar. Mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon szeretem a barátom. Szeretnék a kedvére tenni mindig, mert imádom őt.

Nem élünk együtt csak hetente párszor találkozunk, de mindig a popsimat használja... . Jó vele a szex, de így nem tudok elélvezni és már nagyon nagyon hiányzik hogy elélvezhessek rendesen, emiatt folyton rámászom.

Hogy tegyem neki kívánatosabbá a puncimat?


2020. nov. 8. 17:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
24%
Ha nekem ilyet mondana párom mint a 14-es én tutira titokban félrelépnék ezután, ha nem gondolkodok a szakításon.
2020. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Nem neki, hanem nekem. Nem élvezné ha vibri lenne kozben bennem és rezegnék belül.
2020. nov. 8. 18:24
 23/37 anonim ***** válasza:

"akkor egy vibri neki"


Ezt félreértettem volna?

2020. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Nem én értettem akkor félre én csak magamnak gondoltam. És hátha elélvezek én is és neki is jó.
2020. nov. 8. 18:32
 25/37 anonim ***** válasza:
88%

"A barátom mindig csak anált akar. Mit kellene tegyek?"


Dugd meg rendszeresen egy felcsatolható pénisszel. xD


A viccet félretéve, nem akarom megbántani az érzéseidet, de szerinted mennyire van rendben az egészséges önbecsülésed, ha abból áll a szexuális életetek, hogy ő rendszeresen megkapja, amit akar, elélvez, azt meg totálisan leszarja, hogy neked nincs orgazmusod, Te meg ezt elfogadod így, és ennek ellenére is vele vagy hosszabb távon.


Gondolom, szája meg keze is van a farkán kívül, szóval ha semmilyen módon nem okoz neked orgazmust, csak az érdekli, hogy ő elélvezzen, akkor azért elgondolkoznék azon a helyedben, hogy szeret-e, meg hogy mennyire vagy fontos neki.


Mondjuk feltehetnéd úgy a kérdést magadba, hogy Te értékes vagy-e a számára, vagy a hasznos.


Ritkán szoktam ennyire konfrontatívan fogalmazni, de a helyedben én ezt úgy élném meg, ha ennyire nem kölcsönös az örömszerzés, hogy nem szeretkezünk, hanem a testemmel maszturbál.


Nem vagy esetleg kapcsolatfüggő, ha ez így is megfelel neked?

2020. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
79%

A 14-es jó! 😂😂😂

Drága az amit a párod művel, azt úgy hívják, hogy önzőség. Látom azért a 14-es hozzászóló mondandójának a lényegét kiragadtad. Tehát, ha nem hajlandó arra, hogy neked orgazmust okozzon azzal, hogy vaginálisan szeretkezik veled, ultimátumba adhatod, hogy akkor egy vibrátort iktattok a együttletekbe. Ebben egyébként semmi furcsa nem lenne. Nagyon sok párnál fellelhető ez a jótékony játékszer. Pl. nekem is van kettő.

Szóval hajrá csajszi, állj a sarkadra és állj ki magadért...

45N

2020. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
12%

"Szóval nagyon szeretem a barátom."


És ő téged?

2020. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

26 Köszönöm szépen. Szerinted jó lenne ha meglepem vele?

És úgy mondom neki h neki is milyen jó érzés lesz ha rezgek bent?

2020. nov. 8. 19:05
 29/37 anonim ***** válasza:
Azt nem teljesen ertem hogy ha ket honapja analt akar a paros akkor hogyhogy nem elveztel el, o nem elegit ki elotte/utana? Behatolastol el szoktal menni egyébként? Sztem itt lesznek nagyobb gondok ha a parodnak nem fontos a te elvezeted. Egyébként vibri mehet kivulrol is ha bent van a vaginadban akkor is erzi a vibralast
2020. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
Miért van ilyen sok marha? Attól hogy valaki nagyon szereti az anált attól még lehet szerelmes! Nem önző ettől még. A szánalmas életeiteket ne itt éljétek ki. Lehet a párja igenis szerelmes.
2020. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!