Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik fiatalon vesztették el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fiatalon vesztették el a szüzességet, azoknak hogy történt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
röviden: bekerül a lány puncijába a farok és kész is
2020. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
behelyeztem a péniszemet a lány hüvelyébe
2020. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nyolcadik osztálykiránduláson.
2020. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen egy idősebb fiúval
2020. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
8.ban kirandulason
2020. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
11-edikes voltam, 16 éves a lány meg 9-edikes majdnem 15 éves. Azt mondta már nem szűz, tanítás után bent maradtunk és az egyik suli WC ben történt. Én ültem a retyón ő meg "rám ült". Sziszegett "mint állat" és megmarkolta a vállam. Csupa vér lett a WC ülőke, meg a combom. Rögtön abba is hagytuk, letakarítottuk magunkat. (Óvszert használtunk és el sem mentem, olyan gyorsan abba hagytuk meg meglepődtem, vérre nem számítottam, mert nem menstruált.) Ha tudom, hogy szűz, akkor nem megyünk "budira", nekem volt saját szobám haza is mehettünk volna, de az ő ötlete volt, haragudtam is rá. Nekem is akkor az volt fizikailag az első, így nem szép emlékem maradt meg az egészről, hanem ha vissza gondolok rá kiráz a hideg. 29/F
2020. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!